Tele

Juutuuber Hensugusta hakkab Kanal 2 ekraanil oma huumorisaadet tegema 

Televeeb, 18. detsember 2018 21:59
Henri KarpovFoto: Stanislav Moshkov
Henri Karpov ehk Hensugusta on Tartust päris juutuuber, kes uuest telehooajast alustab Kanal 2 ekraanil oma huumorisaatega.

Saade hakkab eetris olema laupäeva õhtuti ja saab nimeks „Hensugusta Show”. Koos naerdakse inimeste ebaõnnestumiste ja äparduste üle ja vaadatakse erinevaid naljakaid videosid.

Samal teemal

„Mul on SUUR uudis! Ma saan... isaks!!! Olen seda kaua varjanud ja nüüd on asi kindel. Saan isaks ühele saatele, mis hakkab olema Kanal 2'es uuest aastast laupäeva õhtuti. How cool is that! Nimeks egoistlikult Hensugusta Show. Naerame koos inimeste feilide üle ja vaatame veidramaid videoid/vine netist. Youtube'iga alustades poleks vist mitte keegi, kaasa arvatud mina, osanud arvata, et see awkward, cringey, natuke alatoidetud moega poiss, kes on endiselt kõike seda, ostab end telesse. Okei, nali! Tuleb lihtsalt õigeid inimesi ähvardada...Astudes vahel mugavustsoonist välja, võib päris muhedaid asju juhtuda. Samas ei juhtuks need teieta, kes on algusest peale toetanud. Aitäh semud, perekond ja kallid vaatajad! Soovin teile südamest ilusaid pühi ja jäse üles ellusuhtumist!” kirjutab ta oma Instagramis.

Samal teemal

31.09.2019
Hensugusta sai Viktor Vassiljevi pärast Kanal 2 käest sule sappa?
04.01.2019
Hensugusta oma saadet tabanud kriitikast: ilma pere ja sõpradeta ma poleks seda üle elanud, siis oleks narkolaks ka olnud
31.00.2019
Ken Saan: kui Kanal 2 peab põhja minema, siis mingu pauguga!
15.11.2018
Hüvasti, „Nädalalõpp Kanal 2-ga“! Eetris oli Margna ja Jõekalda viimane saade