Oribe koos Cindy Crawfordiga. Foto: VIDA PRESS
Ohtuleht.ee 18. detsember 2018 09:51
Moe- ja ilumaailm leinab legendaarset juuksurit ja brändiloojat Oribe Canalest, kes töötas karjääri jooksul kõigi tähtsate moeloojate, fotograafide ja modellidega. Legend lahkus vaid 62 aasta vanusena ...

Just Jaredi blogi teatel kinnitab staarjuuksuri esindus tema surma, kuid selle ametlikku kinnitust pole omastelt veel saadud. "Oribe oli vapustav juuksur ja sõber ning teda jäädakse taga igatsema. Lugupidamisest tema elukaaslase Zaki ja pereliikmete vastu jätame hetkel pikemalt kommenteerimata."

Endine supermodell Cindy Crawford meenutab 2008. aastal omanimelise tootesarjaga lagedale tulnud juuksuri annet, sarmi, head välimust ja ulakat huumorimeelt, mis kõiki naerma ajas. "Oribe - me jääme sinust puudust tundma!"

Oribe oli tuntud mehena, kes tegi soengu pähe supermodellidele Linda Evangelistale, Cindy Crawfordile, Naomi Campbellile ja Christy Turlingtonile. Ühtlasi sättis Oribe algaja lauljanna Jennifer Lopezi juukseid. Lopez palus, et staarjuuksur teeks talle soengu plaadi "On the 6" kaanefotole. Sellest sai alguse tihe koostöö, mille tulemusel sündis kuulus J-Lo. "Oribe pani mind end tundma ilusana ja erilisena," kinnitab Jennifer oma järelehüüdes.

Linda Evangelista meenutab Oribe Canalest samuti hea sõnaga. Kommentaarides kurvastab legendi lahkumise pärast ka Naomi Campbell.

Kurba uudist kommenteerib Twitteris ka "Nelja pulma ja ühe matuse" täht Andie MacDowell: "Ma armastasin teda."