Inimesed

Harvey Weinstein praalis oma ohvrile: magasin Jennifer Lawrence'iga ja nüüd võitis ta Oscari (12)

Ohtuleht.ee, 15. detsember 2018 15:09
Harvey WeinsteinFoto: Reuters/Scanpix
Kired vägistamissüüdistuse saanud Harvey Weinsteini ümber ei taha kuidagi vaibuda. Nüüd väidab üks tema süüdistaja, et mees olla hoobelnud, et magas Jennifer Lawrence'iga ning just tänu talle jõudis naine sinna, kus tänaseks on, vahendab TMZ.

Järjekordne naine on Weinsteini süüdistama asunud. Anonüümseks jääda sooviv ohver kohtus enda sõnul Weinsteiniga esmakordselt aastal 2013 ühel festivalil. Pärast seda toimus neil hotellis ärikohtumine. Naine läks tualetti ning väidetavalt järgnes Weinstein talle sinna. Naine istus potil ning arvas, et Weinstein astus kogemata sisse, kuid mees lasknud hoopis oma püksid alla ja öelnud: "Mu riist on sinu jaoks kõva. Kas sulle meeldib mu riist?"

Samal teemal

Naine vastas eitavalt, kuid Weinstein hakanud seepeale masturbeerima ning ejakuleeris naise seelikule. Weinstein lubas, et kohtub naisega tulevikus veel ja pakkus talle ka võimalikke näitlejarolle. 

Samal aastal pisut hiljem kohtusid nad uuesti New Yorgis, et rääkida filmist "Vampire Academy". Koos käigi õhtusöögil ja mindi siis Weinsteini kontorisse, kus mees väidetavalt naisele vastu naise tahtmist suuseksi tegi. Naine hakkas nutma, mispeale Weinstein vastanud: "Ma magasin Jennifer Lawrence'iga, vaata, kuhu ta on nüüd jõudnud. Ta võitis just Oscari."

Jennifer Lawrence ütles TMZ'le, et naiste arv, keda Weinstein on ahistanud, murrab ta südame. "Mul on temaga olnud ainult professionaalne suhe. Tema valed on ainult järjekordne näide, milliseid taktikaid ta kasutas, et naisi enda juurde meelitada."

Weinsteini esindaja kinnitas väljaandele, et need väited on valed ning neil on kahju, et Lawrence sellisesse kuulujuttu kistud on. 

Samal teemal

07.06.2019
Ka Madonna süüdistab Harvey Weinsteini ahistamises
24.05.2019
Weinstein nõustus oma ohvritele maksma 30 miljonit dollarit
06.02.2019
Palju õnne! Jennifer Lawrence sai kihlasõrmuse sõrme
03.11.2018
Portmanil polnud enne #MeToo'd naiskolleegide seas ühtki sõbrannat