Inimesed

LENNA KUURMAA: olen nüüdseks rahulikum, vabam ja tervem ning minu elus on palju armastust (27)

Raivo Rauts, 15. detsember 2018, 00:01
Foto: Kalle Veesaar

Peagi lõppev aasta on kulgenud peaaegu täpselt nii, nagu laulja Lenna Kuurmaa (33) ühes aasta tagasi antud intervjuus 2018. aastalt soovis. Ta kasvatab lapsi ja kasvab koos nendega ka ise, mediteerib iga päev, õpib tekstiilikäsitööd ning mõlgutab mõtteid, kuhu veel selle aasta lõpus kalale minna.

Lennat oodates meenutan oma esimest kohtumist temaga, mis toimus 2003. aastal Tartumaal Kastre pargis, kus ansambel Vanilla Ninja andis vabaõhukontserdi.

Sõit kontserdile tuli ette võtta tänu väikesele andunud fännitarile, kellega koos me pärast esinemist ka Ninja tüdrukute autogrammid hankisime.

Muie jõuab suule tulla ja juba Lenna tulebki, potsatab mu vastu toolile, võtab vastu ühe olmelise telefonikõne ning alustab ise: „Sa kindlasti tahad ka uurida minu laste kohta ja lahkumineku ehk eraelu kohta?“

Selline plaan oli küll.

Kuigi olen olnud pikalt avaliku elu tegelane, siis nii edev ma enam pole, et oma eraeluliste saavutustega eputada. Aga ütlen siis kohe ära, et nii lastel kui ka minul on kõik hästi! Loodan, et see vastus sobib?!

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

5. aprill 2019, 07:41
Kuhu kadus kihlasõrmus Lenna Kuurmaa sõrmest?
21. jaanuar 2019, 09:37
Lauri Mäesepp avaldas, millise erilise sõrmusega ta Lenna kätt palus
9. jaanuar 2019, 19:41
Lenna vihjas, et Vanilla Ninja teeb comeback'i?
5. jaanuar 2019, 11:38
FOTOD | Lenna Kuurmaa ja Lauri Mäesepp naudivad lumist Lapimaad

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee