Disco Tallinn
Anu Saagim 12. detsember 2018 21:56
Sel laupäeval, 15. detsembril tähistab teater NO99 ruumides oma 4. sünnipäeva pidude- ning kontsertidesari Disco Tallinn. Ühtlasi on tegemist surfihooaja ametliku lõpupeoga, kus leiab aset uhke auhinnatseremoonia. 

NO99 ruumides alustanud Disco Tallinn on oma algsele asukohale pealinna südames tänaseni truuks jäänud. Üksikud suuremad eriprojektid on toimunud ka Vabal Laval, ainulaadsed piknik-peod kord suvel Eisma sadamas ning erandjuhtudel on väisatud ka muid põnevaid asukohti Tallinnast eemal. Kaks korda aastas toimuv Disco Tallink erikruiis koostöös Tallinkiga on olnud väga menukas ning jätkub tuleval aastal. 

Kvaliteeti oluliseks pidav ning uudseid lahendusi leiutav sündmustesari on aastate jooksul toonud Eestisse pika nimekirja väga mainekaid välisesinejaid.

Olulisemad neist on näiteks Dimitri From Paris, Louie Vega, Joey Negro, Tortured Soul jpt. Korduvalt on tippkokk Peeter Piheli abiga seotud sündmused ka toiduelamustega ning palutud näiteks Tõnis Mägil, Reketil, Olav Ehalal jpt. teha laval midagi hoopis teistsugust. 

Laupäevasel sünnipäevapeol astub esmakordselt avalikkuse ette JACKS OFF disco orkester andmaks kontserdi aegumatutest disco klassikutest. Teise külalisesinejana lendab Pariisist kohale sealse Radio FG saatejuht ning plaadifirma Defected Records artist DJ YASS.

Eelpool mainitutele lisaks esitavad energilise disco aeroobika show MONIKA TUVI & KAJAKAD ning mõistagi ei puudu puldist ka Disco Tallinn residendid WIDENSKI ja TOM LILIENTHAL.

Uksed surfihooaja lõputseremooniaks avatakse juba kell 19.00, peo algus on 22.00