Inimesed

Teater NO99 sulges uksed, kuid pidu käib edasi (1)

Anu Saagim, 12. detsember 2018 21:56
Disco Tallinn
Sel laupäeval, 15. detsembril tähistab teater NO99 ruumides oma 4. sünnipäeva pidude- ning kontsertidesari Disco Tallinn. Ühtlasi on tegemist surfihooaja ametliku lõpupeoga, kus leiab aset uhke auhinnatseremoonia. 

NO99 ruumides alustanud Disco Tallinn on oma algsele asukohale pealinna südames tänaseni truuks jäänud. Üksikud suuremad eriprojektid on toimunud ka Vabal Laval, ainulaadsed piknik-peod kord suvel Eisma sadamas ning erandjuhtudel on väisatud ka muid põnevaid asukohti Tallinnast eemal. Kaks korda aastas toimuv Disco Tallink erikruiis koostöös Tallinkiga on olnud väga menukas ning jätkub tuleval aastal. 

Samal teemal

Kvaliteeti oluliseks pidav ning uudseid lahendusi leiutav sündmustesari on aastate jooksul toonud Eestisse pika nimekirja väga mainekaid välisesinejaid.

Olulisemad neist on näiteks Dimitri From Paris, Louie Vega, Joey Negro, Tortured Soul jpt. Korduvalt on tippkokk Peeter Piheli abiga seotud sündmused ka toiduelamustega ning palutud näiteks Tõnis Mägil, Reketil, Olav Ehalal jpt. teha laval midagi hoopis teistsugust. 

Laupäevasel sünnipäevapeol astub esmakordselt avalikkuse ette JACKS OFF disco orkester andmaks kontserdi aegumatutest disco klassikutest. Teise külalisesinejana lendab Pariisist kohale sealse Radio FG saatejuht ning plaadifirma Defected Records artist DJ YASS.

Eelpool mainitutele lisaks esitavad energilise disco aeroobika show MONIKA TUVI & KAJAKAD ning mõistagi ei puudu puldist ka Disco Tallinn residendid WIDENSKI ja TOM LILIENTHAL.

Uksed surfihooaja lõputseremooniaks avatakse juba kell 19.00, peo algus on 22.00

Samal teemal

01.11.2019
Von Krahli ridadesse astus mitu NO99 teatri näitlejat
18.09.2019
The Guardian valis NO99 lavastuse 50 parima sekka
10.04.2019
Endise NO99 teatri ruumides näeb peagi taas etenduskunsti
19.12.2018
NO99 näitas viimast etendust otseülekandena