Juukselaki, litrite ja särarohke soengugala tõi Tallinnasse kokku rekordarvu soengukunsti huvilisiFoto: Kalev Lilleorg
Anu Saagim 12. detsember 2018 21:46
Juukselaki, litrite ja särarohke soengugala tõi Tradehouse konverentsikeskusesse kokku rekordarvu soengukunsti huvilisi. 

Rahvusvaheliselt tunnustatud ja hinnatud soengukoolitaja Aili Puss korraldas 10.detsembril tõeliselt suursuguse soengugala Hair Tribe 2018. Imelisi võimalusi sellest, mida on võimalik välja võluda juustest esitles soengumeister koos oma soenguakadeemia Hair Art Academy õpilastega. Viimaste hulgas on nii tegevjuuksureid, meigi-ja grimmikunstnikke kui ka alles oma teekonda soengumaailmas alustavad õppurid.

Publik sai nautida soengufantaasiaid teemal Avatar, Linnud, Fashion Braid, Creativity Project ja Wildtribe ning imetleda, kuidas saab pealtnäha lihtsate võtetega muuta eriliseks ühe naise elu kõige olulisem soeng – pruudisoeng.  Vaatemängu aitasid muuta liikuvaks ja tantsuliseks Põlva Viva La Divas ja Danceest Divad.

Soengukunstile vahepaladeks olid õhtujuht Terje Tellingu meeleolukad intervjuud publiku ja Ailile oluliste inimestega ning loomulikult rikkalik loosiratas. Täissaali ees said oma suurhetke nautida ka kaks Hair Art Academia kursust, kes said kätte tunnistuse järjekordse etapi läbimise kohta, kuid nagu nad ise tunnistasid, siis see on alles nende teekonna algus.

Kuigi detsember on ilutegijatele üks olulisemaid töökuid, leidis pea sada viiskümmend huvilist võimaluse, et paariks tunniks aeg maha võtta. Säravad silmad ja lillesülemid peakorraldajale tõestasid, et nad ei pidanud seda kahetsema.

Vaata suurt pildigaleriid!