Raamat

GALERII | Šamaan Kotkasule raamatu esitlus Tartus meelitas kokku hulga huvilisi (17)

Ohtuleht.ee, 12. detsember 2018 17:45
Foto: Aldo Luud
Selgeltnägijate tuleproovi võitja šamaan Evald Piirisild esitleb Tartus Tasku keskuse Rahva Raamatus oma raamatut „Kotkasule lend“.

Evald Piirisild pälvis tänavu saates “Eesti selgeltnägijate tuleproov 2018” parima selgeltnägija tiitli ja tema uuest raamatust saab lugeda ka selgeltnägijasaate telgitagustest. „Olen õnnelik, et osalesin selles saates ja sain seal inimesi aidata. Mul oli võimalus näidata, et siin, Eestimaal elab oskus teha valge šamaani tööd,“ sõnab Evald, kelle meelest saatevõit tema elus midagi oluliselt ei muuda. „Ma jään ikka selleks, kes ma olen. Aitan abipalujaid nii palju, kui ma oskan ja saan,“ kinnitab ta.

Kotkasule hingenime andis talle indiaani vend. Selle tähendust mõistis Evald aastaid hiljem, rännates mööda pühasid paiku. “Sulega ju kirjutatakse. Ma pean nägema ja jäädvustama asju, mida igaüks ei näe ega tunne.”

Uue raamatu lennule annavad hoogu selle mõlemad autorid, väekas šamaan Evald Piirisild, kelle hingenimi on Kotkasulg, ning kirjanik Evelin Kivimaa.

Samal teemal

15.12.2018
GALERII | Šamaan Kotkasulg sai Pärnu raamatuesitlusel vägeva kingituse ning ületas kõik rekordid
11.12.2018
ÕL VIDEOTEST | Kui hästi tunnevad üksteist šamaan Evald ja tema raamatu kirja pannud Evelin?
11.12.2018
KATKEND RAAMATUST | Šamaan Kotkasulg: kui saadan inimese šamaanirännakule, annan talle aega karuga juttu ajada ja huntidega ringi joosta
09.12.2018
KATKEND RAAMATUST | Šamaan Kotkasulg: üks naine oli kolm tundi justkui koomas pärast seda, kui ta mängis luba küsimata mu trummi