Inimesed

VIDEO | Tarmo Urb ausalt ja otse: p****e kõik see propaganda ja jama! (18)

Anu Saagim, 12. detsember 2018 10:28
Vennad Tarmo ja Toomas UrbFoto: ARNO SAAR
Teadjamees Tarmo Urb ütles TV3le, et meie mõtlemist suunatakse propaganda ja rahaga. 

„Ma kirjutasin Rio de Janeiros Ipanema beach’il spetsiaalselt laulu, et lõpetage nüüd see rahakontseptsioon ära. Kui me tahaks paradiisi siia planeedile, siis see võtaks kaks-kolm aastat maksimum, aga kõik peavad otsustama, et me seda tahame,“ sõnas Urb.

Millest alustada?

„Alustada võiks tegematajätmisest. Ütled, et persse kõik see propaganda ja jama! Ma olen elus veel. Ma ütlesin Gunnar Grapsi matusel kõigile neile kandiliste rusikatega nahktagides vanadele, kes istusid seal ja hõõrusid oma suurte rusikatega pisaraid, et kutid, ärge unustage, et ka teid nutab keegi taga,“ rääkis Urb.

Urb ei ole Eestis ammu suure rahva ees rääkinud sellest, mida ta on loodud rääkima, kuid ta teeb seda erandina täna, 12. detsembril Tallinnas rahvaraamatukogus.

„Suur rahvas ei saa sellest aru. Aru saavad need, kellele see vajalik on. Need uudised ei ole uudishimutsejate jaoks,“ sõnab ta.

Mis uudised?

Võtame näiteks selle, mida arvab Tarmo maailma praegusest olukorrast, kus inimestele kirjutatakse psühhotroopseid aineid välja, et kurvameelsust maha suruda.

„Neil on praegu vaja laod tühjaks müüa oma psühhotroopidest. Paljud neist on Clintonite toetajad Ameerikast. Mul on endal kliente miljardäre, kes on nende ravimifirmade omanikud ja finantseerivad seda nii-öelda demokraatiat, mis propageerib segadust, otsustusvõimetust, nõrkust.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee