Inimesed

Raadio 2 DJ Pete Shelley'st: leppisime kaks nädalat tagasi kokku, et läheme tähetorni tähti vaatama  

Terttu Jazepov, 7. detsember 2018, 17:10
Chris HolmFoto: Arne Holm/ERR
Käivad jutud, et ansambli Buzzcocks laulja Pete Shelley, kes juba aastaid Eestis elas, hoidis madalat profiili. Nüüd on mees meie hulgast lahkunud. Raadio 2-s DJ ametit pidav Chris Holm (Rhythm Doctor) kohtus Pete'iga vaid kaks nädalat tagasi.

"Olen Pete'i armsat naist mõned korrad kohanud, ning olen talle rääkinud, kui väga ma imetlen Pete'i tööd. Kaks nädalat tagasi käisid Pudel baaris viktoriiniõhtul, kus nad mõlemad samuti kohal olid," meenutab Chris. "Tema naine oli nii lahke, ning tutvustas mind ja minu sõpra Pete'ile. Me klappisime kohe - oleme samast põlvkonnast ning samasugune muusikamaitse aitas palju kaasa."

Chris ütleb, et nad rääkisid laulukirjutamisest, tuuritamisest ja Pete'i karjäärist. "Ta mainis oma astronoomiaarmastust, mina ütlesin aga, et elan Glenhi tähetorni lähedal. Ütlesin, et ma olen tihti tahtnud sinna tähti vaatama minna ja Pete läks väga elebile. Vahetasime kontakte ja leppisime kokku, et läheme koos. Selline oligi minu põgus kokkupuude tõelise inimtähe ja ilushingega. Saadan tema naisele armastust ja tunnen väga kaasa."

Samal teemal

7. detsember 2018, 14:04
Mart Niineste: Buzzcocksi Eestis esinemine jäi Pete Shelley privaatsusvajaduse taha pidama
7. detsember 2018, 13:42
Siim Nestor: Pete Shelley sai Eestis rahulikult ringi käia nii, et keegi ei sikutanud teda
7. detsember 2018, 09:06
Legendaarse punkansambli Buzzcocks laulja suri Eestis

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee