Inimesed

Cardi B abielu lõhkumises kahtlustatu palub pisarsilmil vabandust 

Ohtuleht.ee, 6. detsember 2018 09:40
Offset ja Cardi B tänavu oktoobris. Foto: AP/Scanpix
USA räpikuulsus Cardi B teatas äsja fännidele, et tema ja ametivend Offseti abielu on purunenud. Paarikese tütar Kulture on napilt pooleaastane. Ent käivad jutud, et abielu ajas lõhki võõras naine.

Kolmapäeval avaldas Summer Bunni nimeline modell TMZ.comis emotsionaalse video, kus pöördus Cardi B ja tema fännide poole.

Kaunitar tunnistas, et tal on olnud Offsetiga salasuhe, kuid kinnitas, et pole räpparipaari tütre Kulture' sünnist saadik mehega nahistanud. Tirts tuli ilmale juulis.

"Paljud tüdrukud lepiksid olukorraga ja praaliksid, et abielu purunes just nende tõttu," ütles Suvejänkuke, kuid lisas, et tal on häbi. "Ma pole eales tahtnud õnnelikku kodu purustada."

Cardi (26) rääkis fännidele, et tema ja Offseti armastus oli lihtsalt otsa saanud. Kolmandast osapoolest juttu polnud. Summer Bunni tunnistab, et ta pole Cardiga isiklikult rääkinud. "Aga ma olen väga siiras inimene ja minu eesmärk pole tema peret lõhkuda ega tema ja abikaasa vahele kiilu ajada. Mul on väga kahju, et see kõik on juhtunud, ja mul on väga kahju, et ma enda kui noore daami väärtuse üle ei mõelnud. Loodan, et Cardi saab kõigest jagu."

Sotsiaalmeedias on ilmunud ekraanitõmmised Offseti väidetavatest sõnumitest, kus räppar üritas korraldada grupiseksi koos Summer Bunni ja teise modelliga, kes kannab nime Cuban Doll. Viimane pole skandaalseid sõnumeid kommenteerinud.

Samal teemal

27.03.2019
KURITEGELIK MINEVIK: Cardi B uimastas ja röövis mehi!
16.02.2019
Cardi B sünnitusvideoga reklaamitakse tema mehe albumit
11.02.2019
Cardi B ja Offset tõestasid ilmekalt, et on jälle koos
17.12.2018
VIDEO | Cardi B truudusetu mees tungis tema šõul lavale, et andestust paluda

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee