Teater

GALERII | Gurmeeteatris esietendus Eurovisionil põhinev muusikal, kohal kõik armastatud eurolaulikud! (3)

Ohtuleht.ee, 5. detsember 2018 19:23
Foto: Tiina Kõrtsini
Gurmeeteatris toimus kolmapäeval koomilise muusikali „Dinnervision“ eksklusiivetendus, kus olid kohal peaaegu kõik armastatud Eesti eurolaulikud.

Etenduses, mille autoriks on austraallane Craig Christie, asuvad õhtu jooksul publiku poolehoiu nimel võistlema parimatest parimad artistid kokku kümnest erinevast riigist ning võitja selgub publikuhääletuse tulemusena.

Näitlejate hulgas eestlaseid ei ole. „Ma valisin näitlejad selle põhjal, kellega ma olen varem koostööd teinud,“ põhjendas Christie. „Ma tean, et neil on olemas vajalik kogemustepagas, mis show'ga sobib. See lavastus on näitlejale väga nõudlik, sest lisaks sellele, et sa pead oskama väga hästi laulda, tantsida ja näidelda, peavad sul olema ka head koomikuomadused. Tean omast kogemusest, et „Dinnervisioni“ näitlejatel on kõik need oskused olemas.“

See, et laval pole Eesti näitlejaid, ei tähenda, et Eesti lavastuses esindatud ei ole. „Me lõime Eesti etendusi silmas pidades lavastusse täiesti uue osaleja, kelle kostüüm peegeldab suurepärast Eesti esindajat 2018. aasta Eurovisioni lauluvõistlusel,“ viitas lavastaja Elina Nechayeva kleididisainile. „Lisaks kasutame mõningaid fraase eesti keeles,“ lisas ta.

„Dinnervision“ etendub Gurmeeteatris 6.-22. detsembrini ning seda saadab kolmekäiguline õhtusöök, mille on tänavu koostanud Soome tippkokk Ismo Sipeläinen, kes esindab põhjanaabreid järgmisel aastal kokkade olümpial ehk Bocuse d’Ori finaalis.

Samal teemal

06.11.2018
Eurovisioni paroodia võitjaks hääletasid eestlased Läti – riigi, mis esindab kõike, mis hea