Inimesed

Leslie Laasner kirjeldab ettevõtete jõulupidusid: liigu selg ees läbi rahva nagu jäälõhkuja perse, nii et kõigil õlled ümber (3)

Toimetas Terttu Jazepov, 4. detsember 2018 10:46
Leslie LaasnerFoto: Robin Roots
Käes on detsember ja paljud firmad teevad viimaseid ettevalmistusi uhkeks jõulupeoks. Muusik ja reklaamiguru Leslie Laasner on ilmekalt kokku võtnud, milliseks need peod tavaliselt kujunevad.

"Detsember on lahe kuu, sest on firmapidude aeg ja reividele hakkab öösel sisse sadama mõnusat kontingenti. Kenasti riides kontorirahvas. Mantlid, sallid, terava ninaga kingad, teatri-ridikülid, ruugelt tongis memmed-taadid. Otse restoranist või hubaselt jõulutoidukoolituselt. Korra aastas võib ju lõdvaks lasta ja pärast niiöelda hullu panna. Jahe pundar marsib ikka kohe epitsentrisse - meie oleme nüüd selle koha uued omanikud. Teie vaesed tossudes ahvid tõmmake oma palagan koomale. Baaris kehtestab ennast tegevjuht ja ütleb mingi kavala salasõna, mille eest siis kõik töötajad saavad omale endless napsu võtta, kuna koht tundub peale restolaksu (läheb kuludesse) mõnusalt odav. Baari järtsi juhatuse liikmetele ei eksisteeri. Kui sul on ikkagi mantel, siis fkn suru otse läbi, mr õhtukäive," kirjutab Laasner.

Samal teemal

04.11.2018
Millega lähed sina jõulupeole? Oma valikut näitab Anna-Maria Veidemann-Makko
09.05.2018
GALERII | Leslie Da Bass esitles uut albumit
03.05.2018
FOTO | Naera kaasa! Leslie Laasner jagab oma nägemust Tallinna teetöödest
01.01.2018
Iroonia tippklass! Leslie Laasner viskab ilmapaanika üle nalja