Saund

Legendaarne rokkmuusikafestival Kapa Rock vahetas nime 

Ohtuleht.ee, 3. detsember 2018, 10:17
Kaparock 2017 KohilasFoto: Alar Truu
Kevadine rokkmuusikafestival Kapa Rock (tuntud ka kui Kaparock) vahetas nime ning kannab nüüd nime Kapa Festival. Tuleval kevadel toimub üle aastate festival taas kahepäevasena.

Tuleval aastal toob festival kuulajate ette tuntud Eesti artistid. Festivali esimese õhtu peaesinejaks on kodumaine legend Tõnis Mägi, kes esineb üritusel täispika akustilise kavaga. Festivali teisel päeval astub lavale Eesti rocki- ja popi raskekahurvägi: Terminaator ja Karl-Erik Taukar.

Terminaatori laulja Jaagup Kreemi sõnul oodatakse Kohilas esinemist väga. “On au mängida ühel Eesti kõige pikaaegsemate traditsioonidega festivalil. Järgmise aasta suve avapauk saab olema võimas,” lubas Kreem.

Kapa Festivali eestvedajate sõnul on ürituse suurim muudatus festivali kahel päeval korraldamine. “Oleme tulnud vastu festivali külastajate soovile ja kasvatame Kapa Festivali kahepäevaseks ürituseks. Kui esimesel õhtul on tegemist rahuliku ja akustilise kontsertõhtuga, siis teisel päeval ootab külastajaid harjumuspärane täispikk festivalipäev,” ütles ürituse korraldaja Martin-Erich Torjus.

Igal aastal tuhandeid muusikasõpru võõrustav Kapa Festival leiab aset Kohila looduskaunis Tohisoo mõisapargis, vaid pooletunnise autosõidu kaugusel Tallinnast. Kapa Festivali külastajatele on loodud mugav võimalus sõita Tallinnast festivalile ja hiljem tagasi Kapa Festivali eribussidega. Lisaks pääseb festivalile mugavalt nii liinirongide kui -bussidega.


Kapa Festivali esinejate nimekiri täieneb jooksvalt ning avaldatakse täies mahus 2019. aasta veebruaris. Festival toimub 31. mai - 1. juuni 2019. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee