Inimesed

Muusik Egert Milder: kitarr päästis mind tümakamuusika mustast august 

Henry Linnard, 3. detsember 2018 00:01
ELA, ARMASTA, KASVA: Egerti uusimas singlis „Live+Love+Grow“ kinnitab ta, et seda, kuidas elada, armastada ja kelleks kasvada, peab igaüks enda eest otsustama.Foto: Piret Järvis-Milder

Veel hiljuti ansambliga Slippery Slope alternatiivrokki viljelenud, nüüd soolokarjääriga alustanud Egert Milder (29) meenutab judinate saatel põhikooliaegseid katsetusi räppimises. „Seda räppi praegu kuulata on mõnevõrra piinlik, sest sõnadega said pihta nii klassikaaslased, koolivennad kui ka õpetajad,“ tunnistab ta.

Egert oli enda sõnul täiesti tavaline ebamusikaalne laps, kes pidi aeg-ajalt külla tulnud sugulastele vanemate utsitamise peale esinema. „Õnneks oli mul neil hetkedel kõrval väga hästi laulev vanem vend, kelle suu pealt ma jooksvalt sõnu püüdsin haarata ja rütmis püsida,“ meenutab ta. Pilli võttis muusik esimest korda kätte siis, kui vanem vend Tallinna Muusikakeskkooli õppima läks ja koju tekkisid mõned instrumendid. „Sain nendel iseseisvalt klimberdada ja puhkpillide sisse tatti puhuda. Veidike proovisin laulda ka ja võtsin isegi mõnest kooli laulukonkursist osa, aga edu mind seal ei saatnud,“ mäletab ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

30.08.2019
Noortebändi poolfinalist Sk!ve: lastel, keda on muusikat õppima sunnitud, kaob isu sellega tegeleda
28.02.2019
KUULA! Egert Milderi värske singel „U“ toob kevade lähemale
16.11.2018
Kerli Kivilaan: minu „Eesti laulu“ võistlusloo tegemine võttis 44 päeva
15.11.2018
Öed edasipääsust „Eesti laulu” poolfinaali: „Mõtlesime, et proovime, kas näkkab ja näkkas!”

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee