Inimesed

Muusik Egert Milder: kitarr päästis mind tümakamuusika mustast august 

Henry Linnard, 3. detsember 2018, 00:01
ELA, ARMASTA, KASVA: Egerti uusimas singlis „Live+Love+Grow“ kinnitab ta, et seda, kuidas elada, armastada ja kelleks kasvada, peab igaüks enda eest otsustama.Foto: Piret Järvis-Milder
Veel hiljuti ansambliga Slippery Slope alternatiivrokki viljelenud, nüüd soolokarjääriga alustanud Egert Milder (29) meenutab judinate saatel põhikooliaegseid katsetusi räppimises. „Seda räppi praegu kuulata on mõnevõrra piinlik, sest sõnadega said pihta nii klassikaaslased, koolivennad kui ka õpetajad,“ tunnistab ta.

Egert oli enda sõnul täiesti tavaline ebamusikaalne laps, kes pidi aeg-ajalt külla tulnud sugulastele vanemate utsitamise peale esinema. „Õnneks oli mul neil hetkedel kõrval väga hästi laulev vanem vend, kelle suu pealt ma jooksvalt sõnu püüdsin haarata ja rütmis püsida,“ meenutab ta. Pilli võttis muusik esimest korda kätte siis, kui vanem vend Tallinna Muusikakeskkooli õppima läks ja koju tekkisid mõned instrumendid. „Sain nendel iseseisvalt klimberdada ja puhkpillide sisse tatti puhuda. Veidike proovisin laulda ka ja võtsin isegi mõnest kooli laulukonkursist osa, aga edu mind seal ei saatnud,“ mäletab ta.

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

28. veebruar 2019, 09:46
KUULA! Egert Milderi värske singel „U“ toob kevade lähemale
16. november 2018, 14:56
Kerli Kivilaan: minu „Eesti laulu“ võistlusloo tegemine võttis 44 päeva
15. november 2018, 21:04
Öed edasipääsust „Eesti laulu” poolfinaali: „Mõtlesime, et proovime, kas näkkab ja näkkas!”
18. september 2018, 09:30
Egert Milder elust Gruusias: kohalikega õhtust süües saab veini tihti natuke liiga palju

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee