Inimesed

Vaata saadet „Puuduta mind!“ igal neljapäeval kl 18 ÕL veebist ja FBst.

Nüüd on võimalik kõiki saateid kuulata ja alla laadida ka Soundcloud`ist.

„PUUDUTA MIND“ 55. SAADE | Hing Fekeli on tulnud tagasi surmaväravatest ja armastab üle kõige elu (8)

Anu Saagim, 6. detsember 2018 21:31
"Puuduta mind" - Cerli Sarv aka Fekeli; Anu SaagimFoto: Robin Roots
Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 55. saate külalisteks on "Selgeltnägijate tuleproovis" napilt finaalist välja jäänud Cerli Sarv aka hing Fekeli. 

Samal teemal

Kui ema oma tütre Cerli esimest korda sülle võttis, siis ta rõõmustas, et on sündinud maapealne ingel. Aastaid hiljem koges Cerli oma hinge ümbersündi. Ta on tulnud tagasi surmaväravatest ja armastab üle kõige elu.

Maalapsena palju looduses viibinud ja loodusega ning loomadega rääkinud Cerli ei ole kunagi oma sensitiivsust arendanud, ta on seda säilitanud, mis talle lapsena kaasa anti. Cerli näeb nägemusi ja saab sõnumeid inglitelt ning märkab märke looduses. Cerlist sai hing Fekeli.

Ta on alati tahtnud olla vaba kui lind ja leida taevatrepi, kus ta oma unistustes tihti jalutab. Cerli usub ja teab, et saatus on inimese enda kätes, tuleb vaid usaldada oma sisetunnet ja teha valikuid oma südame järgi. Tema saab olla siinkohal teistele suunanäitajaks ja eeskujuks, valikud peab igaüks ise tegema.

Vaata saadet „Puuduta mind“ igal neljapäeval kl 18 ÕL veebist ja FBst.

Nüüd on võimalik kõiki saateid kuulata ja alla laadida ka Soundcloud`ist SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee