Üritused

Kolme looga „Eesti laulu“ finaali pääsenud produtsent ja laulukirjutaja: tähistamise asemel hakkame hoopis finaaliks valmistuma (11)

Terttu Jazepov, 4. veebruar 2019, 14:21
Karl-Ander ReismannFoto: Martin Ahven
„Kõik kolm esinesid suurepäraselt ja nad kuuluvad vaieldamatult Eesti andekaimate artistide hulka. Seetõttu ei tulnud ka nende edasipääs mulle üllatusena. Edasipääsu tähistamise asemel hakkame hoopis finaaliks valmistuma. Tähistada võib pärast finaali,” räägib produtsent ja laulukirjutaja Karl-Ander Reismann, kes on produtseerinud nii Sissi, Ingeri kui Stefani „Eesti laulu” finaali jõudnud lood.

„Minu filosoofia muusika tegemisel on, et kui tahad teha ägedat muusikat, pead kastist välja mõtlema. Vahel võib keskpärasest lauluideest teha ägeda produktsiooniga midagi, mis saab maailmatipuks. Samamoodi on võimalik super meloodiaideest teha kehva produktsiooniga keskpärane lugu,” selgitab Karl-Ander. Just tänu kastist välja mõtlemisele sündisid artistidega koostöös lood „Without You”, „Coming Home” ning „Strong”, mida võime kuulda juba 16. veebruaril „Eesti laulu” finaalis.

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

15. veebruar 2019, 00:30
KIIRKÜSITLUS „EESTI LAULU“ FINALISTIGA | Stefan: kulutan riiete peale – meeldib kõik, mis maksab palju ning on silmatorkav
15. veebruar 2019, 00:30
KIIRKÜSITLUS „EESTI LAULU“ FINALISTIGA | Inger: olen muusikuna siia jõudnud tänu emale
15. veebruar 2019, 00:30
KIIRKÜSITLUS „EESTI LAULU“ FINALISTIGA | Sissi: rasketel aegadel oleme õega saanud väga lähedasteks
13. veebruar 2019, 18:01
VIDEO | Veel üks muudatus! „Eesti laulu“ finaali hindab välismaine žürii

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee