Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: laupäev, 1. detsember 

Astroloog Maria Angel, 30. november 2018, 22:46
Foto: PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär

21. märts – 19. aprill

Raske on teistega arvestada, eriti juhul, kui nende arusaamad sinu omadest väga erinevad. Ometi pole sul võimalik kõike üksi otsustada, nii et pead sujuva koostöö nimel palju pingutama.

 Sõnn

20. aprill – 20. mai

Et sa pikalt mõtlema ei vaevu, ei suuda sa mõnegi asjaoluga ega ka teiste vajadustega arvestada. Küllalt suur oht on kaaslastega iga asja pärast vaidlema, isegi riidu minna.

 Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Vahel oled veeretanud mõtteid uue töökoha leidmisest. Kui see sind tõesti huvitab, siis tegutse, aga ära hüppa vette tundmatus kohas, proovi uusi võimalusi leida vanade tuttavate kaudu.

 Vähk

22. juuni – 22. juuli

Emotsionaalselt tegutsedes kipud teistele halvasti ütlema, hullemal juhul kisub täitsa riiuks. Eriti raske on hakkama saada vanema põlve esindajate kivinenud arusaamadega.

 Lõvi

23. juuli – 22. august

Mõtte on asiste teemade juures. Tahad töömeetodeid tõhusamaks muuta, sind võlub kõikvõimalike aja kokkuhoidu võimaldavate tehniliste vahendite maailm.

 Neitsi

23. august – 22. september

Liigne mugavus ja soov laiselda ning tegemisi homsesse veeretada on su vaenlased. Kui oled valmis pingutama, saad hakkama rohkemaga, kui esialgu loota julgesid.

 Kaalud

23. september – 23. oktoober

Oled nõus oma seisukohtadest taganema, ehk isegi omaks võtma ideid, mis sinu mõttemaailmaga ei haaku. Peaasi, et maa peal valitseks rahu ja harmoonia.

 Skorpion

24. oktoober – 21. november

Merkuuri ja Uraani kvinkunksi tõttu peaksid liikluses eriti ettevaatlik olema, kiirustamist kindlasti vältima. Ära tee midagi niisugust, mis võiks kuidagi tervist kahjustada.

 Ambur

22. november – 21. detsember

Muudkui ootad aplausi. Õigemini - sul võib olla mulje, et oled niivõrd särav persoon, et on enesestmõistetav, et kõik normaalsed inimesed sind imetlevad.

 Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Tunne, et sa pole mitte üksi, vaid sind ümbritsevad truud ja mõistvad sõbrad, annab sulle kindlustunde ning tegutsemistahte.

 Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Reisides tasub ühendada meeldiv kasulikuga, puhkamine ja maade avastamine uute tutvuste loomisega ning vajaliku info kogumisega.

 Kalad

19. veebruar – 20. märts

Äriasjade ajamiseks ebasoodne päev. Asjaolud võivad kiiresti muutuda ning soovimatuid pöördeid võtta. Sa ei oska asjade käiku ette näha, olukord on niivõrd muutlik.

 Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Ambur! Tõotab tulla seiklus- ja vaheldusrikas aastaring. Reisimine võib kaasa tuua ootamatusi, sealhulgas ka põnevaid kohtumisi võluvate vastassoost isikutega. Suhete vallas talud halvasti rutiini, kohustused ja kallima soovid võivad tekitada ahistatuse tunde. Proovi olla kannatlikum, ära tühistel põhjustel suhteid katkesta.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee