Foto: TV3
Televeeb 29. november 2018 15:31
„Seitsmestel“ õnnestus saada intervjuu ahistamisskandaali sattunud Igor Mangilt, kes rääkis emotsionaalselt enda läbielamistest. Reporter Anna-Maria Veidemann-Makko annab ülevaate, mida tänasest intervjuust oodata on.

„Tegin Igor Mangiga juba traditsiooniks saanud aastalõpu ennustuse saate intervjuud ja enne selle algust küsis Igor, kas ta saab teha pöördumise Eesti rahvale. Tal on nüüd nii palju asju hingele ja südamele kogunenud ning lootsin, et saan küsida temalt küsimusi mida ammu on tahetud temalt küsida,“ kommenteeris Makko.

„Küsisin, kas ta ahistas ja kui ta ahistas, siis millisena ahistamine välja nägi. Ta andis absoluutselt kõik vastused ja rääkis loost oma versiooni – kuidas need naised võisid seda tõlgendada ja mida tema päriselt nende naistega tegi. Aga peamine on see, et näeme, mida skandaal Igori enda eluga on teinud ja mis temast, horoskoobist ja klientidest järele on jäänud. Ta oli äärmiselt emotsionaalne!“ lisas Makko.

„10 aasta jooksul olen teinud päris palju intervjuusid, kuid see intervjuu raputas, sest Mangis oli viha, äng, pettumus, solvumine, depressioon. Tema sõnum on see, et ta pole halb inimene,“ sõnas Makko.