Tramm on... nime pole.Foto: Martin Ahven
Ohtuleht.ee 29. november 2018 12:32
Juba homme vurab Tallinna tänavaid kaunistavatel raudrööbastel ringi inimesi nende soovitud sihtpunktidesse kandev raudsuksu, mis kannab ühe armastatuima kodumaise bändi nime.

Jah, me räägime siinkohal trammist, mille passi lüüakse Smilersi tiitlit kandev tempel. Aga see, et jalgpall seksist parem on, ei tähenda, et kõikidele trammidele nimed antud! Muusikuid, kes väärivad tunnustust, leidub Maarjamaal ju hulgi. 

Kallis lugeja, mida arvad sina? Kes võiks (ning lausa peaks) järgmisena oma nime trammiga jagama?

Tallinna Linnatranspordi AS ootab jätkuvalt ettepanekuid järgmiste muusikatrammide nimetamiseks aadressil muusikatramm@tallinnlt.ee.

Samal teemal

Kommentaarid  (0)

koplikas 29. november 2018 13:36
mismoodi see surematus tuleb justnimelt vana ümberehitatud trammi klaasile kleebitud väikesest pildist, mille taustaks küsitava värvilahendusega lained? Muide - Neemele alles sõitis teine tramm tagant sisse, et siis nii palju tollest surematusest. Vihmavarjuhoidjate nimed kirjutati küll uutele trammidele. Lapsik komme ühistransporti niimoodi nimetada! Parim reklaam on sel trammil, kus Stolitsat reklaamitakse - seal sürrealismi isa Dali ilmakuulus vuntsiga portree, Neeme Järvi omast oluliselt suuremana ja uhkemalt.
uku 29. november 2018 13:32

SISUTURUNDUS