Inimesed

HOMMIKUSÖÖK STAARIGA

ÕL VIDEO | Kerli Kõiv: „Olen elus esimest korda vallaline ja mulle hullult meeldib!“ (28)

Anu Saagim, 29. november 2018 00:02

„Nägin kaks aastat üksi suhte kallal vaeva. Kui mu endine kallim ütles mulle, et tal pole enam minu vastu tundeid, istusin Uberisse ja panin ta numbrile, meilile ja sotsiaalmeediale bloki. Siis oli see suhe kapish. Mind oli nii kaua järele veetud ja ma olin tallamatt olnud. Mul kukkusid isegi juuksed välja!“ räägib laulja Kerli Kõiv (31) oma üheksa aastat kestnud suhtest, mis leidis koleda lõpu. 

„Mind väga huvitavad mees- ja naisenergiad,“ tunnistab Kerli. „Naisenergia on nagu ookean, mis kogu aeg liigub ja muutub. Sel pole sirgjoonelist eesmärki, kuhu jõuda. Naine tunneb end kõige paremini, kui tal pole kuhugi kiiret. Naine pole Exceli tabel. Mees aga tahab eesmärki ja teada, mis juhtub. Talle meeldib probleeme lahendada. Meeste ja naiste vaheline erinevus, mis tekitab ebakõlasid, ongi see, et mees tahab naist ära lahendada, kuid naine tahab lihtsalt tantsida. Kui mees loobub naise lahendamisest, naudib seda ookeani ja et iga päev on eri värvi päikeseloojang, ja kiidab seda, siis pidi naisenergia lausa lendu tõusma.“

Meestel on üks põhilause, et nad ei saa naistest aru, sest viimased on nii tujukad. Naised ajavat neid stressi ja hulluks.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

26.05.2020
Kerli Kõiv Billie Eilishi tunnustusest: on tore teada, et minu looming on teda inspireerinud
15.03.2019
Veikko Täär: mõistan, et ma pole enam 25aastane rüütel, kes paneb noortel naistel kohe silmad särama
14.03.2019
HOMMIKUSÖÖK STAARIGA | Kas salamisi ligihiiliv keskiga on taltsutanud ka ühe Eesti ihaldusväärseima poissmehe Veikko Tääri?
06.03.2019
VIDEO | HOMMIKUSÖÖK STAARIGA | Endine tuntud saatejuht Carmen Pritson-Tamme teeb täna inimestele ajupesu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee