Inimesed

HOMMIKUSÖÖK STAARIGA

ÕL VIDEO | Kerli Kõiv: „Olen elus esimest korda vallaline ja mulle hullult meeldib!“ (29)

Anu Saagim, 29. november 2018, 00:02

„Nägin kaks aastat üksi suhte kallal vaeva. Kui mu endine kallim ütles mulle, et tal pole enam minu vastu tundeid, istusin Uberisse ja panin ta numbrile, meilile ja sotsiaalmeediale bloki. Siis oli see suhe kapish. Mind oli nii kaua järele veetud ja ma olin tallamatt olnud. Mul kukkusid isegi juuksed välja!“ räägib laulja Kerli Kõiv (31) oma üheksa aastat kestnud suhtest, mis leidis koleda lõpu. 

„Mind väga huvitavad mees- ja naisenergiad,“ tunnistab Kerli. „Naisenergia on nagu ookean, mis kogu aeg liigub ja muutub. Sel pole sirgjoonelist eesmärki, kuhu jõuda. Naine tunneb end kõige paremini, kui tal pole kuhugi kiiret. Naine pole Exceli tabel. Mees aga tahab eesmärki ja teada, mis juhtub. Talle meeldib probleeme lahendada. Meeste ja naiste vaheline erinevus, mis tekitab ebakõlasid, ongi see, et mees tahab naist ära lahendada, kuid naine tahab lihtsalt tantsida. Kui mees loobub naise lahendamisest, naudib seda ookeani ja et iga päev on eri värvi päikeseloojang, ja kiidab seda, siis pidi naisenergia lausa lendu tõusma.“

Meestel on üks põhilause, et nad ei saa naistest aru, sest viimased on nii tujukad. Naised ajavat neid stressi ja hulluks.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

15. märts 2019, 00:01
Veikko Täär: mõistan, et ma pole enam 25aastane rüütel, kes paneb noortel naistel kohe silmad särama
14. märts 2019, 15:42
HOMMIKUSÖÖK STAARIGA | Kas salamisi ligihiiliv keskiga on taltsutanud ka ühe Eesti ihaldusväärseima poissmehe Veikko Tääri?
6. märts 2019, 12:52
VIDEO | HOMMIKUSÖÖK STAARIGA | Endine tuntud saatejuht Carmen Pritson-Tamme teeb täna inimestele ajupesu
14. jaanuar 2019, 15:45
HOMMIKUSÖÖK STAARIGA | Café Lyoni perenaine: kohvik või restoran pole koht, kus oma halba tuju maandada

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee