Grete LõbuFoto: Teet Malsroos
Televeeb 28. november 2018 17:44
"Mõte on, et lähen Tartu Maratonile vähemalt mingit osa läbi sõitma, aga tänane seis on selline, et ma ei oska suusatada," avaldab "Ringvaate" saatejuht Grete Lõbu.

Lõbu mainib, et talle meeldib trenni teha täpselt nii palju ja sel hetkel, kui ta ise tahab. Viimased kolm kuud on ta jooksmas käinud. "Mina jooksen ära hulluksminemise eest. Arvan, et minus on tugevalt olemas ka see pool, kes ei saa iseendaga aeg-ajalt üldse hakkama. Kui pean eetrisse minema ja oma tööd tegema, korjan ennast väga kokku, aga kui lähen koju ja panen ukse selja taga kinni, on ikkagi päevi, kus ellujäämine on saavutus," räägib ta.

Grete ütleb, et viimane aasta on tema elus olnud väga keeruline. "Mõtlesin juba siis, et peaksin murede ja ängi eest ära jooksma, aga ei jõudnud selleni, sest vaim ei olnud valmis."

Samal teemal

Kommentaarid  (8)

ehk on abi 29. november 2018 16:50
no kui Teie ja Marko ka ära läheksite, siis pole ETV-s enam kedagi,kelle saateid oodata. Pidage koos Markoga, ikka vastu ja ootan endiselt Ringvaadet! Ja järgmine aasta tuleb kindlasti parem!
Ei imesta. 29. november 2018 12:30
Nagu terve Eesti eileõhtuseid saateid vaadates võis näha,siis usun ka ,et seal tõesti kerge töötada ei ole. Mitmed ongi lahkunud ja kahetseda pole neil ilmselt midagi.See ei ole enam Riigitelevisioon,mis ainult ühes suunas malakatega vehib .Saatejuhid on kasvatamatud(Tralla) ja ei tea heast toonist midagi.Aga Teie,Grete,olete sümpaatne saatejuht ja põdeda pole Teil endal küll mitte millegipärast vaja.Kui tervis vastu peab,olge tubli ja laske edasi! Jõudu ja tervist!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS