Katy PerryFoto: Reuters/Scanpix
Ohtuleht.ee 28. november 2018 10:15
Katy Perry avaldas südamliku järelehüüde vähki surnud lähedasele sõbrannale, kes oli tema karjääris väga suurt rolli mänginud.

34aastane lauljatar kirjutas Instagramis, et Angelica Cob-Baehler (47) oli olnud tema suuremaid poolehoidjaid ja ehedamaid sõpru.

"Kuus päeva tagasi lahkus ta siit ilmast mujale," nentis Perry. "Ta on üks tugevamaid naisi, keda ma tean - ta võitles vähiga nagu Rocky, talus kuude kaupa keemiaravi, immunoteraapiat, trahheotoomiat, toitmisvoolikuid ja eksperimentaalset vähiravi. Nägin teda aasta jooksul läbimas mitmeid staadiume, kuid mõni asi jäi muutumatuks: tema sarkastiline/vinge huumorimeel, positiivne hoiak ja tohutu armastus pere vastu."

Hollywood Reporter kirjutas 2012. aastal, et Perry oli 2004. aastal pääsenud Sony firma Columbia Records leivale, ent kui koostööst midagi välja ei tulnud, jõudis ta tänu Cob-Baehleri tegutsemisele Capitol Recordsi alla. Lauljatari sõnul oli Angelica kogu tema kraami Columbiast varastanud ja Capitolis ellu äratanud. "Ta oli mulle suure õe eest, kes näitas, kuidas asjad käivad, ning oli mulle alati toeks."