Üritused

UUED REEGLID: kõik „Eesti laulul“ osalevad võistluslood peavad saama ka video 

Ohtuleht.ee, 27. november 2018 18:01
Jaan Pehk ja Cätlin Mägi võistlevad "Eesti laulul" sel aastal looga "Parmumäng".Foto: www.facebook.com/EestiLaul/
"Eesti laulu" uus kapten Tomi Rahula on lauluvõistlusele toonud uued tuuled, muuhulgas on kõigil võistluse osalejatel kohustus oma võistlusloole teha ka video.

1. detsembril läheb eetrisse "Eesti Laul 2019. Start" saade, kus saab esimest korda kuulda ja näha sellel aastal võistlevaid laule ning artiste. Sel aastal on osalejatel lisaülesanne, et igal laulul peab olema ka liikuv pilt.

Eesti Laulu korraldajate sõnul esitati selline tingimus, et laulude avaldamine uues formaadis oleks veel ägedam, nauditavam ja erilisem, vahendab ERR Menu.

Kui enamik artiste tegid videod oma lauludele ise, aitasid loetud videote tegemisel ka BFM-i tudengid. Kuna nädal video tegemiseks on lühike aeg, siis on artistidel on võimalus hiljem muusikavideod välja vahetada.

Esimest korda saab kuulda ja näha kõiki sel aastal võistlevaid laule ja artiste 1. detsembril ETV saates "Eesti laul 2019. Start". Saates intervjueerivad artiste saatejuhid Mai Palling ja Piret Järvis-Milder.

Samal teemal

01.01.2019
Tomi Rahula „Eesti laulu“ esimese poolfinaali järel: kõik läks väga hästi
05.11.2018
Raadio 2 rahvas on Tomi Rahula peale pahane, et neid „Eesti laulu“ žüriisse ei võetud. Rahula: „Kindlasti ei olnud see mingisugune avaldus!“
01.11.2018
VIDEOD | Vaata kõikide „Eesti laulu” poolfinalistide muusikavideoid
01.11.2018
Cätlin Mäe ja Jaan Pehki „Eesti laulu“ muusikavideo meisterdas BFM-i tudeng: koostöö oli väga huvitav

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee