Foto: Kuuuurija
Televeeb 27. november 2018 16:35
Eilses "Kuuuurijas" oli lugu meesterahvast, kes jäi oma autost ilma otse Rahumäe politseijaoskonna ees. Autost ilma jäänud Leonidi sõnul mängis väidetav autovaras politseinikku ja palus Leonidil talle anda kõik dokumendid ning põrutas siis ise võõra autoga minema. Neli minutit pärast saate lõppu kirjutas üks tähelepanelik televaataja "Kuuuurija" saatejuhile Katrin Lustile Facebooki, et varastatud auto asub Tabasalus!

Televaataja sõnul üritas auto varastanud isik seda 6000 euro eest varuosadeks müüa. Lust sõitis samal õhtul Leonidi ema Antoninaga Tabasallu, autolammutusplatsile, kus varastatud auto seisis, et kontrollida, kas tegu on nende autoga ning kohale kutsuti politsei.

Vahepeal jõudis sündmuskohta üks maastur, milles olnud isikud väitsid, et on platsi omanikud. Kohale jõudis politseinikud, kes lubasid, auto omaniku ahastuseks, viia varastatud auto taas Rahumäe politseijaoskonda.

Vaata pilte varastatud autost ning loe lähemalt juhtunu kohta "Kuuuurija" kodulehelt!

Samal teemal

Kommentaarid  (41)

v 2. detsember 2018 10:07
See madala tasemiline psühholoogia ja pealesurutud sedused tühistada , mis ei lase inimese vaimse arengu taset tõsta. Ja isegi hävitatud ,põletatud ja varastatud teadmised , mis ei lase inimrassil areneda -taaselustada. Seda saab teha inimene ise ja vabaneda oma ahistajast, olgu mistahes kujuga, hirmudest vabaneda ja mõelda oma soovidele, mitte kaasa minna mõttega -mida ma ikka teha saan. Üksikud suudavad panna uskuma masse ja midagi teha ei saagi- vot see on alles orjapidajad! Aga ilu ja tahe panebki neid teenima ja nende edulugusid uskuma, eriti raadia , meedia kaasabil.
28. november 2018 22:18
eksid, politsei juba ammu selline, täiesti olematud. tuleb relvastuda enne, kui hilja.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS