Inimesed

„Melrose Place'i“ tähe psühhiaatrilist sundravi pikendati 

Ohtuleht.ee, 27. november 2018, 10:20
Heather Locklear vahistati tänavu veebruaris, süüdistatuna koduvägivallas ja kallaletungis võimuesindajatele. Foto: AP/Scanpix
TMZ.comi teatel jääb “Melrose Place’ist” tuntud Heather Locklear psühhiaatrilisele ravile, kuhu ta oma arsti soovitusel hiljuti viidi.

Näitlejanna toimetati oma kodust spetsialistide hoole alla, sest ihuarsti hinnangul paistis ta endale ohtlik olevat. Algselt pidi näitlejanna haiglas viibima kolm päeva, kuid seda pikendati kahele nädalale.

“Arstidel on vaja tema ja olukorra hindamiseks rohkem aega,” teab ajakirja People allikas. Informaatori sõnul pöörduvad Lockleari advokaat ja arst selle aja jooksul kohtu poole, et määrata staarile eestkostja.

Omaaegne seksisümbol, kel on abielust rokkar Richie Samboraga täisealine tütar Ava (21), on tänavu juba teist korda sunniviisiliselt ravile viidud. Juunis ähvardas purupurjus Heather väidetavalt end maha lasta, kahtlustades, et peigmees oli talle truudust murdnud. Veebruaris vahistati ta, süüdistatuna oma elukaaslase kallal vägivallatsemises ja võimuesindajate ründamises. 

Samal teemal

16. mai 2019, 13:00
Napsi, tablettide ja närvidega puntras Locklear on taas ravil
16. jaanuar 2019, 13:50
Teletäht pidi oma vaimse tervise nimel peigmehe hülgama
20. november 2018, 10:06
„Melrose Place'i“ täht viidi psühhiaatrilisele ravile
4. november 2018, 13:00
"Melrose Place'i" täht soovis parameediku lastele võigast aidsisurma

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee