Tele

Esmaspäeval „Kuuuurijas“: autovargus otse politsei silme all (1)

Televeeb, 26. november 2018 14:12
"Kuuuurija"Foto: TV3
Katrin Lust toob oma autorisaatega "Kuuuurija" ekraanile kaks põnevat lugu. Libapolitseinikud on tagasi ja tegutsevad jultunumalt kui eales varem! Üks korravalvurina esinenud mees pani pihta auto ja seda otse politseimaja ukse ees! Kes võis olla selle mahhinatsiooni taga ja kuidas on selline asi otse politseinike silme all võimalik?

Seekord võttis Katrin Lustiga ühendust proua Antonina, kes rääkis uskumatu loo sellest, kuidas tema poeg Leonid jäi oma autost ilma otse Rahumäe politseijaoskonna ees Tallinnas. Antonina ja Leonidi sõnul mängis väidetav autovaras politseinikku ja palus Leonidil talle anda kõik dokumendid ning põrutas siis ise võõra autoga minema. Mis täpselt juhtus? Kas tegemist on üksikjuhtumi või süsteemiga?

Teises loos küsib Katrin Lust kas lasteaed ja surnuaed sobivad kõrvuti kruntidele. Luunja valla elanikud on mures, sest Tartu linna piirile, otse surnuaia kõrvale, planeeritakse uut uhket lasteaeda. Luunja vallavanem arvab, et surnuaed on väärikas koht, mille kõrvale sobib ka lasteaed. Luunja elanikud, kes "Kuuuurijale" aga intervjuu andsid, leidsid, et emotsionaalselt on väär näha nii lähedalt koos väikseid lapsi ja leinajaid.

"Kuuuurija" täna kell 20.00 TV3s!

Samal teemal

26.11.2018
TV3 VIDEO | Tõeline jultumus! Endine ülemus võltsis alluva allkirja ja lasi otse politseinike silme all tema auto varastada
26.11.2018
TV3 VIDEO | Luunja vald plaanib uue lasteaia ehitada surnuaia kõrvale
19.11.2018
„Kuuuurija“: võlakütt Ants Päär kutsuti appi puuküürnikut välja tõstma, kuid viimane kolib välja vaid kohtuotsusega
13.11.2018
Katrin Lust selgitab, miks ei ole Laura Kõrgemäe intervjuu siiani „Kuuuurijasse“ jõudnud