Inimesed

GALERII | Lauri Liiv ja Ele Millistfer: „Esimestes lavaproovides jäime lava taga oma kostüümidega üksteise külge kinni!” (1)

Aigi Viira, 26. november 2018 17:03
MADAME RIIDEKAPP JA PROUA TEEKANN: Ele Millistfer (paremal) teekannuna ja Karmen Puis kapina peavad vaatama, et laval üksteist pikali ei jookseks.Foto: Ove Maidla

„Kui oli teada, et tuleb „Kaunitar ja koletis”, siis ma väga tahtsin proua Pottsi rolli, sest teekann on ju kohutavalt armas,” räägib muusikaliartist Ele Millistfer, kes mänginud suuruusikalis „Hüljatud” Eponine’i ja Fantine’i, aga vastses kaunitari ja koletise loos kehastab puusakat teekannu. Mingit karjääriredelil kukkumist Ele ei näe, pigem on ta teekannu kehastades väga rahulolev. „See on nii teistmoodi ning väga tore kogemus ja ma pole seni ju lastelavastust teinudki!” 

Laulja Lauri Liiv, kelle muusikarollide kontol on „Hüljatute” Enjolras ja Monsieur Thenardiér, mängib sedapuhku kellastunud Cogsworthi. „Filmist mäletasin eelkõige küünlajalga ja mõtlesin, et see on selline vahva karakter, mis võiks mulle sobida,” meenutab ta. „Aga kui casting'u tulemusena öeldi, et ma olen see kell, siis olin natuke nõutu – ma lihtsalt ei mäletanud, kes see kell seal loos oli. Aga lõin osaraamatu lahti ja sain aru, et see on üks väga vahva kell! Ja nüüd olen ma väga õnnelik, et seda rolli teha saan – see annab nii palju mänguvõimalusi. See on nii tore, humoorikas ja natuke torisev tegelane. Mulle on see lugu ja selle sõnum järjest rohkem meeldima hakanud – kui vaatad seda kõike ebameeldivat, mis on meie ümber ja järsku lähed muinasjutumaailma, kus headus võidab... See on vahva!”

„Kostüümid on tõesti suured!“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

01.03.2019
Lauri Liiv: „Enam ei taha suvalist lüürikat laval ette kanda, vaid anda lauljana edasi kellegi ilusasti kirja pandud mõtet.“
06.10.2018
GALERII | ERMis esietendus Jaan Krossi „Keisri hull“
13.12.2017
SADA SÜNDMUST, MIS MÕJUTASID EESTIT | 73. koht: teater Vanemuine
01.12.2017
SUUR ÜLEVAADE: mida on soomlased andnud, müünud või kinkinud eestlastele

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee