Blogid

HELENI BEEBIBLOGI | Carmeni isa oli see, kes aastaid lastest unistas ja rääkis, et tahaks kohe mitu tükki. Nüüd ei taha ta seda ühtegi! (47)

Helen Kõpp, 24. november 2018, 12:00
Helen Kõpp ja tema tütar Carmen.Foto: Erakogu

Võib-olla pole see kõigile veel teada, aga ma olen üksikvanem. Mitte, et see midagi erilist oleks, sest neid on palju, aga samas kuuleme rohkem nendest vanematest, kes on õnnelikus paarisuhtes ja kasvatavad koos oma lapsi. Kuid keegi väga sellest ei räägi, kui on võtnud vastu otsuse olla üksikema. Teadagi, et põhjus peitub sotsiaalsetes dogmades. 

Näiteks, üks huvitav väide on, et “üksikemad meest ei leia”. Eks iga inimene saab aru, et see on loll väide. Ega inimesed ei ole ju nii rumalad, et nad ei saaks aru, miks selline väide on loodud. Väidet kannavad edasi need mehed, kes ei viitsi oma naisele heaks ja toetavaks kaaslaseks olla ning hoiavad sellise hirmuväitega teist inimest endaga suhtes (nagu psühhopaadile või nartsissistile omane). Nartsissist hirmutab kaaslase ära nii, et too võib iga päev kodus kolki saada, kuid ära ei suuda ka minna, sest ohvrit on pandud uskuma, et mujal on veel halvem, või teiseks, kes see teine teda lapsega koos üldse tahab. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

2. veebruar 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Ma ei ole inimene, kes kilkaks teistele täiskasvanutele, et lasime suure puuksu
5. jaanuar 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Olen proovinud Carmenit magades tissi otsast ära võtta, aga see lõpeb suure vihase kisaga
29. detsember 2018, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Kui sain mullu öelda, et see oli mu elu raskeim aasta, siis 2018. aasta trumpas eelmise üle
22. detsember 2018, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Mul on tähtsamaidki kohustusi kui välja mõelda, kuidas meestele klouni mängida

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee