Inimesed

Väide: Tom Cruise jagas saientoloogiakirikus jõhkrat ihunuhtlust 

Ohtuleht.ee, 23. november 2018 10:15
Tom CruiseFoto: Reuters/Scanpix
Endine saientoloogiakiriku liige Leah Remini väidab, et superstaar Tom Cruise peksis Californias sekti peakorteris jõhkralt neid kirikuliikmeid, kes olid mõne reegli vastu patustanud.

Lapsest peale saientoloogide seas üles kasvanud, kuid 2013. aastal kõmulisele organisatsioonile selja pööranud Remini väidab, et Tom Cruise on sektis toimunud vägivallatsemisega palju rohkem seotud, kui arvatakse.

Samal teemal

"Inimesed vist usuvad, et Cruise on lihtsalt süütu ohver," ütleb saientoloogide saladusi dokfilmis "Going Clear" paljastanud Remini. Näitlejanna sõnul on enamik sektiliikmeid tõesti süütud ohvrid. "Võin seda öelda, sest olin ka ise seal ja tean, mis mu hinges toimub."

Remini väitel kuulub aga Cruise tänu lähedasele sõprusele saientoloogide juhi David Miscavige'iga sekti tuumikusse, kus armastatakse füüsilist karistust jagada. End maailmapäästjaks pidavat filmistaari peetakse sektis lausa jumaluseks. "David Miscavige ähvardas Gold Base'i [saientoloogide peakorter] personali pidevalt sellega, et toob kohale Tom Cruise'i, kes nende paksud p***ed tuliseks teeb."

Keegi saientoloogide ametnik oli Leah'le rääkinud, et Cruise jagas Miscavige'i käsul ühele sekti hierarhias kõrgel positsioonil olevale isikule ihunuhtlust. Tom De Vocht, kes kuulus varem sekti sisepolitseisse, nimetas Cruise'i ja Miscavige'i  sukaks ja saapaks. "Nad on iseloomult väga sarnased - üpris enesekesksed, vägagi."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee