Inimesed

HOMMIKUSÖÖK STAARIGA | Kethi Uibomägi: ma olin alati igavene teine (11)

Anu Saagim | Video: Tatjana Iljina, Tiina Kõrtsini, Märt Niidassoo, 22. november 2018, 07:12
Foto: Tatjana Iljina, Tiina Kõrtsini, Märt Niidassoo

„Mu nõiavõimed äkki avalduvad veel vaikselt,“ ütleb „Eesti selgeltnägijate tuleproovi“ saatejuht Kethi Uibomägi. „Vedasin kunagi Karl-Erik Taukari ühte bändilaagrisse, mille algataja ma olin. Maksin tal selle kinni. Ja pärast rääkisin talle, et sa pead minema superstaarisaatesse. Selliseid juhuseid on mul palju olnud. Kui ma mõnele inimesele mõtte või käe külge panen ja natuke utsitan, siis tal hakkab väga hästi minema.“

Sa oled „Eesti selgeltnägijate tuleproovi“ saatejuht, kohe lähed muusikali „West Side Story“, oled La La Ladies’i laulja, siis oled „Head tüdrukud nii ei tee“stand-up'koomik, varsti oled Võru linnapea abikaasa.

Mu kallim on siiski veel abilinnapea ja me pole veel ka kihlatud, nii et aega on. Olen oma elu jooksul päris palju katsetanud. Eesti on nii väike, et ei saa panna end ühte purki, et mina olen nüüd muusik. Sa pead hoidma oma munad mitmes korvis. Olen 11 aastat Tallinnas elanud, koolis käisin Valgas, mu vanemad elavad seal. Sündisin Võrus, nii et olen maakohast pärit. Mu vanemad on ju õpetajad, täiesti normaalsed lugupeetud inimesed. Mul pole suguvõsas kedagi, kes tegeleks muusika või näitlemisega. Olin viieaastane, kui läksin vabatahtlikult kooli, kuueselt marssisin ise muusikakooli katsetele, viisin paberid sisse. Vanemad ei teadnud sellest midagi. Kust mul tulid sellised mõtted? Sa pead selleks sündima. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

14. mai 2019, 19:43
Kuula! Kethi Uibomägi toob oma uhiuue singliga suvetunde igaühe südamesse
8. mai 2019, 00:01
ÕL VIDEO | La La Ladies: bändi lõpuga tekkis vabadusetunne, oleme nüüd oma aja peremehed
6. mai 2019, 10:11
HOMMIKUSÖÖK STAARIGA | La La Ladies võib transformeeruda uueks tüdrukutebändiks INDIKE?
4. mai 2019, 16:01
GALERII | Viimase kontserdi andnud La La Ladies: laval me pisaraid ei valanud, kuid heliproovis nutsime lahinal

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee