Tele

Nõid-šamaan Heli Ayera: selgeltnägijate saate finaalis mõjutab kohale tulnud publik sooritusi 

Andra Nõlvak, 22. november 2018 09:00
Heli AyeraFoto: Teet Malsroos
„Eesti selgeltnägijate tuleproovi“ finalist, nõid-šamaan Heli Ayera ütleb, et finaalipäev oli pikk ja väsitav ning kohale tulnud saatepubliku energia mõjutas ka osalejate sooritusi. „Kõik on õhtuks väsinud, närvilised ja tahavad koju. Ma tahtsin juba kell viis ära minna,” tunnistab ta.

„Päris õhtul ei tee sa ju ka matemaatika kontrolltööd või eksamit. Mõtted lähevad kinni.” Osalejate viimaseks ülesandeks on pimetest, kus osalevad juba varem saates olnud inimesed. „Mulle tundus alguses, et minuga tehakse nalja. Mina hakkasin kohe veresugulust otsima, siis sain aru, et seda siin ei ole. Lõpuks sain aru, et vau! Need inimesed on saates juba varem olnud.”

Heli ütleb, et kui ta saaks, võtaks ta saatest endaga kaasa kõik võistlejad. „Me oleme nagu suur pere, toetame üksteist ja elame üksteisele kaasa. Meil on ühtekuuluvus ja armastus üksteise vastu on nii suur ja tugev, et ei oskagi seda sõnadesse panna.“ Kui meeskond ja kaasvõistlejad oleks samad, võiks Heli uuesti tuleproovi minna. „Usaldus ja ühtekuuluvus on hästi olulised. Tundsin end kogu hooaja hästi hoituna ja kaitstuna.“

Samal teemal

12.04.2019
Tervendaja Heli Ayera: „Katkistel vanematel on katkised lapsed.“
24.11.2018
Šamaan Evald: meie suurim mure on, et naised ei leia häid mehi
22.11.2018
GALERII FINAALIST | „Eesti selgeltnägijate tuleproovi“ võitja šamaan Evald: ma ei tahtnud alguses üldse saates osaleda
22.11.2018
„Eesti selgeltnägijate tuleproovi“ finalistidega liitus must hobune, Wicca nõid Renata!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee