Jada Pinkett SmithFoto: AP/Scanpix
Ohtuleht.ee 20. november 2018 13:20
Jada Pinkett Smith paljastas oma internetisaate "Red Table Talk" värskes osas, et tal on seljataga emotsionaalselt vägivaldne armusuhe, mille käigus ta pidi end lausa noaga kaitsma. 

Will Smithi 47aastane abikaasa rääkis, et oli kunagi toonase kallimaga restoranist tulnud. Mees oli purjus, kuid istus ikkagi rooli. "Ta muutus autos väga agressiivseks. Jumal tänatud, et teadsin, kus ma olen, ja sain autost välja ja koju minna."

Jada jooksis majja. "Pidin riided seljast võtma ja kontsakingad jalast. Reisin alati musta Russelli dressipluusi ja mustade Russelli dressipükstega. Mäletan, kuidas kargasin dressidesse, haarasin köögist suure noa ja peitsin end tema poja tuppa."

Boyfriend hiilis maja taga olevast liuguksest sisse. "Ma kuulsin teda küll. Tulin ta poja toast välja ja seisin koridori lõpus. Ütlesin: "Ära tule mulle lähedale!" Mees ütles klassikalise repliigi, mida kuuled kogu aeg filmides: "Kas sa tõesti arvad, et ma võiksin sulle viga teha? Ma ei teeks seda iialgi.""

Selle peale mõistis Jada, et asi on tõsine. "Oh issand, olen omadega jamas," olnud tema mõtted. 

Pinkett Smith ei kirjeldanud, kuidas intsident lõppes, kuid ütles, et tegi sellele suhtele lõpu. Seda võimaldas teha režissöör Spike Lee kutse osaleda filmis "Girl 6" (1996).