Saund

Trad.Attack! avaldas sügisese singli „Lubadus / Promise“ 

Toimetas Terttu Jazepov, 16. november 2018 10:25
Foto: Promomaterjal
Ansambel Trad.Attack! andis välja sügisese singli oma järgmisel aastal ilmuvalt kauamängivalt. “Lubadus / Promise” räägib imekspandava loo lambast, kes surmahirmus rääkima hakkab. Ta lubab peremehele palju villa, tallekarja ning tagatipuks isegi perenaist.

“See imeilusa meloodiaga rahvalaul kummitas meid tükk aega. Tahtsime ammu sellest lugu teha ning ka olemasolevat arhiivisalvestist kasutada, kuid kuna salvestis oli lühike ning sõnade mõte poolik, siis oli raske õiget lähenemist leida. Lõpuks taipasime, et see laul ootas, et me ta lõpuni kirjutaks. Nii saigi sellest üks eriline duett, mida alustab salvestise näol 74-aastane Adeele Puksa ning lõpetab bändi kitarrist ja laulja Jalmar Vabarna,” kirjeldab loo sündi trummar Tõnu Tubli.

Jalmar Vabarna lisab, et loo jaoks foto tegemine oli väga põnev elamus. “Idee, et fotol võiksid olla mina ja lammas tuli Sandralt. Minu ülesandeks jäi sõbraliku lamba otsimine. Leidsimegi lamba nimega “Bluu” Murese talust Viljandimaalt, kellega oli väga mõnus koos poseerida.”

“Lubadus / Promise” mängitakse ette kindlasti ka bändi järgmisel suurel kontserdil Alexela Kontserdimajas 8. veebruaril.

Kuula uut lugu SIIT!

Samal teemal

11.01.2019
GALERII | Trad.Attack! andis Alexela kontserdimajas maagilise kontserdi
02.11.2018
GALERII | Ansambel Trad.Attack! avas Telliskivis oma poe
01.11.2018
GALERII | Pisikesed muusikasõbrad nautisid Jõulujazzil Sandra ja Jalmar Vabarna perekontserti
22.10.2018
UUED TUULED! Folkansambel Trad.Attack! lõi oma elustiilibrändi ning avab Tallinnas pop-up poe