Saund

Tanel Padar ilmutas uue loo: sõnum on, et oluline on mõista, et meid ümbritseb palju headust 

Toimetas Katharina Toomemets, 16. november 2018, 09:02
Tanel PadarFoto: Erlend Štaub
Tanel Padaril ilmus uus singel „Tükike taevast”, mis on esimene avaldatud lugu järgmisel aastal ilmuvalt samanimeliselt lühialbumilt. 

Tanel Padaril ilmus täna uus singel „Tükike taevast”, mis on ühtlasi järgmisel aastal ilmuva samanimelise lühialbumi esimeseks singliks. Laulu muusika autoriteks on Tanel Padar ja Kaspar Kalluste ning sõnade autoriks Taavi Paomets.

 

„„Tükike taevast” on taas ühise muusikakirjutamise vili, mille keskseks teemaks on igapäevaelus ümbritseva väärtustamine. Oluline on mõista, et meid ümbritseb väga palju headust – seda tuleb lihtsalt osata näha. Muru ei ole rohelisem kuskil kaugel, vaid just seal, kus selle eest hoolt kanda,” ütleb Tanel Padar uue loo kohta. „Meil kõigil on tegelikult juba kuskil või milleski see tükike taevast, millest uus laul räägib,” lisab ta.

Sõnade autor Taavi Paomets defineerib oma tükikest taevast järgnevalt: „Tükike taevast on koht, kus sa lapsepõlves üles kasvasid. Seal, kus vanaema maasikapeenra vahel tooreid marju kahe käega põske pistsid. Seal, kus sünnipäeval sugulastega lendavat taldrikut täiest jõust loopisid. Seal, kuhu rannast rätiku väel märjana jalgrattaga sõitsid ja seal, kus papsiga saunas oma esimese õlle tegid. Tükike taevast on kodu.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee