Inimesed

Hüpnotisöör Ants Rootslane räägib, kuidas nõiad ta energiast tühjaks imesid ja õpetab, kuidas end energiavampiiride rünnakute eest kaitsta 

VIDEO | „Päris õudne on elada nagu zombi – kui kogu eluenergia on ära võetud.“ (1)

Sirje Presnal; Anu Saagim | Video: Jörgen Norkroos, 16. november 2018 00:01
Foto: Jörgen Norkroos

Energiavampiirlus on olemas. Tundlikud inimesed kogevad seda teravamalt, kui skeptikud. Hüpnotisöör Ants kirjeldab enda kogemust: „Päris õudne on elada nagu zombi – kui kogu eluenergia on ära võetud.“ Praeguseks teab noormees, kuidas end võimalike rünnakute eest kaitsta. Oma sügavamaid saladusi ta ei avalda, küll aga jagab nippe energiavampiiride peletamiseks.

Õhtulehe veebisaates „Puuduta mind“ käis külas hüpnotisöör Ants Rootslane (22), kes tunnistas, et Eesti nõiamaailmas käib karm ärapanemine ning olelusvõitlus. Nõrgemad lüüakse teinekord päris oimetuks. „Me oleme konnatiik, väike maa, kus on hästi palju kadedust ja konkurentsi. Aga keegi ei julge sellest avalikult rääkida, sest siis järgneb laviin energeetilist jama,“ kinnitas Ants.

Saatejuht Anu Saagim, kes tundis end parasjagu pisut jõuetuna, küsis, kas on võimalik, et temagi on enese teadmata mõne näljase vampiiri ohvriks langenud. Või võib nadi enesetunde madalrõhkkonna kraesse keerata. Antsu sõnul on Anu-sugune sekspomm energiagurmaanide maiuspala. „Sinus on tugevat seksuaalenergiat, mis nõidasid väga tõmbab,“ märkis ta, lisades siiski, et seekord oli Anu väsimus pigemini tingitud ilmast kui mingitest maagilistest manipulatsioonidest.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

13.12.2018
„PUUDUTA MIND“ 56. SAADE | Tuntud numeroloog selgitab, miks ei tohi lastele panna liiga erilist nime
18.11.2018
VIDEO | „PUUDUTA MIND!“ 53. SAADE | Külas käis „Selgeltnägijate tuleproovi“ favoriit Evald Kotkasulg
01.11.2018
VIDEO | „Puuduta mind!“ 51. saade | Ants Rootslane: konstellatsiooni ülesanne on teha perekonna varjatud mustrid ja kohad nähtavaks
27.10.2018
„Puuduta mind!“ 50. saade | Visionäärist kunstnik, kes keskendub inimteadvuses peituva potentsiaali äratamisele

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee