Inimesed

Caater: Eesti Meedia võis Nublu isiku paljastada kättemaksuks (57)

Henry Linnard, 15. november 2018 00:01
SUUSAPRILLIDEST SAI KAUBAMÄRK: Ei tea, kas suusaprillide näol oli Nublu puhul tegemist esimese kättejuhtuva asjaga nagu Caateri liikmetel gaasimaskidega. Igatahes on suusamaskist ja kapuutsist saanud Nublu jaoks omamoodi firmamärk. Nii esines ta täismajale Kultuurikatlas 13. oktoobril.Foto: Rauno Liivand

Esmaspäeval avaldas Postimehe meelelahutusportaal Elu24 seninägematu tähelennuga kultusartisti Nublu nime, näo, hariduskäigu ja muud isiklikud detailid. Omal ajal ansambliga Caater sarnast anonüümset tähelendu nautinud Kalle Kukk kahtlustab, et artisti kiivalt varjatud identiteedi paljastamine Elu24 poolt on seotud sellega, kuidas Nublu Eesti Meedia korraldatud MyHits auhinnagalal esinemast keeldus.

Levinud kuulduste järgi nõudis Nublu Eesti Meedia korraldatud MyHits auhinnagalal üles astumise eest liiga palju raha – 15 000 eurot – ning osapooled ei jõudnud omavahel kokkuleppele. Nublule antud aasta artisti auhinna võttis tema nimel vastu Jaan Pehk. 

„Eks see jääb ajakirjanike südametunnistusele, aga oma osa sellel ilmselt on,“ usub Caateri DJna tegutsenud Kukk. „Kollane ajakirjandus on alati teinud seda, mida ta tahab – mitte seda, mis õige või tõene on,“ möönab ta ja tõdeb, et anonüümsus annab artistile võimaluse teha seda, mida oma nime ja näoga alati teha ei tahaks. „Samas polnud Caater kunagi täiesti anonüümne, meie nimed olid teada kõigile, kes tahtsid teada,“ selgitab Kukk. „Sellegipoolest polnud meie näod pidevalt eksponeeritud ja see andis võimaluse mugavalt oma elu elada ja liigsest tähelepanust hoiduda. Kes teadsid, need teadsid,“ sõnab ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

28.12.2018
TV3 VIDEO | Nublu DJ Edgar Kurgs meenutab esimest kontserti: lavale minnes lõi korra hinge kinni
29.11.2018
Räppar Nublu oma identiteedi paljastamisest: see tegi natuke selgemaks, kellega asju ajada
28.11.2018
Peaminister Ratas Nublu nime paljastamisest: siin on tegemist vandenõuteooriaga
26.11.2018
Anne Veski: olin ka ükskord kohustatud Nublut kuulama

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee