Inimesed

VIDEO | Dave Benton äratas ellu kauni loo, mida laulis esimest korda 16aastaselt (1)

Ohtuleht.ee, 12. november 2018 17:13
Dave BentonFoto: Annely Nõomaa
Dave Benton on valmis saanud jõuluteemalise video loole „Land of the Sea and Sun“, mis pärineb erinevate Eesti esitajate heategevusplaadilt „Humanity Through Harmony“.

„Mõnikord mulle meeldib ajas tagasi minna. Ma olen laulnud seda 16-aastasest peale. Sellel laulul on väga ilusad sõnad ning see räägib kahest inimesest. Poiss läks ära ilusale saarele ja jättis maha kauni tüdruku. Nüüd ta vaatab tagasi nendele ilusatele hetkedele, mis neil koos olid. Ta tahaks minna tagasi enne, kui tema päevad on loetud,“ räägib vanameister, kes taastub hetkel operatsioonist.

„Ma muudaks minevikust palju. Minu minevikus on palju asju, mille üle ma ei ole õnnelik,“ sõnab Benton. „Ma sündisin väikesel Aruba saarel. Mida ma teen siin Eestis? See saab olla ainult saatus. Ma võtsin vastu pakkumise tulla tööle Skandinaaviasse. Juba esimesel päeval kohtasin siin oma naist.“

„Land of the Sea and Sun“ on tuntud lugu, mida on esitanud Harry Belafonte ja Baha Men. Benton esitab esimese salmi eesti keeles, mille sõnad kirjutas Maian Kärmas. Heategevusplaadil laulsid lisaks Bentonile sõbrad Silvi Vrait, Ivo Linna, Vaiko Eplik, Lauri Pihlap, tütar Sissi ja paljud teised. 

Samal teemal

09.11.2018
TV3 VIDEO | Ootamatult haiglasse sattunud Dave Benton: mind aitas teadmine, et mind oodatakse kodus
25.10.2018
Sissi Nylia Benita läheb koos isa Dave Bentoniga jõulutuurile: isa tervis ei ole veel kõige parem, aga piisavalt hea, et laval endast sada protsenti anda!
22.08.2018
PILDID | Dave Benton võib tütre üle uhke olla: superstaari SISSI on lavasid vallutamas!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee