Katharina Toomemets | Video: Martin Ahven, Märt Niidassoo 11. november 2018 08:00
Ivo ja Robert Linna on mõlemad muusikud. Kuigi lavalaudu on kulutatud juba kaua - Ivo muidugi rohkem kui Robert - pole isa-poega eriti tihti koos lavale sattunud. Selle aasta lõpus ootab neid aga ees ühine kontserttuur.

Robert ja Ivo võtavad sel aastal osa kontserttuurist "Käbid & kännud" ning koos nendega on laval ka isa-poeg Antti ja Eric Kammiste. Et koos tuurileminekuni on veel omajagu aega, uurisime, kui hästi Robert ja Ivo teineteist tunnevad.

Küsisime Robertilt kolm küsimust isa kohta ning Ivolt kolm küsimust poja kohta.

Vaata videost, kui hästi nad teineteise tegemiste ja eelistustega kursis on. 

Samal teemal

Kommentaarid  (13)

vaike 12. november 2018 12:34
Kõik on hästi, kui poeg on täiskasvanud ,hooldatud ja koolitatud. pole vaja haige lapse voodi juures öösiti istuda, toita ja joota, arstide juures käia, kooli ülesandeid aidata lahendada huviringide eest maksta jne.jne. Seda kõike isa ei tea, tal pole sellest aimugi. Eile promoti just neid isasidi, kes on naise juurest lahkunud. Sel ajal kui Reet lapsi kasvatas ja hooldas, sõitis Ivo uue prouaga ringreisidel ja sõlmis kuriklikke laulatusi erinevates välismaistes kirikutes.
Mall 12. november 2018 02:29
Miks inimesed on nii kadedad ja õelad? Sest et ise kunagi arvutist kaugemale ei saa. Edu ja kõike head 3 põlvkonna Linnadele.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS