Inimesed

KARVUPIDI KOOS: Miss Estonia ja Eesti Miss, kes neid suutnuks lahuta... 

Verni Leivak, 10. november 2018 00:27
Raivo KiislerFoto: Arno Saar

Nagu Eestis sageli – kui on üks hea asi, mida ajada, siis üsna pea tegelevad sellega kaks konkurenti, kes omavahel pehmelt öeldes läbi ei saa. Erandiks pole ka missivalimised. Viis aastat pärast missi-issi Valeri Kirsi eestvõttel toimunud Miss Estoniaga taasalustamist tuli võistlusega Miss Eesti lagedale Raivo Kiisler.

„Sattusin missivõistlusi korraldama juhuslikult,“ tunnistab toona vabariiklikku autovaruosade keskust juhtinud Raivo. Nimelt sattus ta üsna kogemata kokku maakondlike iludusvõistluste korraldajatega Jõgeval. Käidi Palamusel „Kevade“ radadel ja mõistagi oli pärast kultuurimajas pidu. Just seal paistis kohalike missivõistluste korraldajate rahulolematus esimest korda teravalt välja. Põhimureks oli, et Kirss valivat misse ainuisikuliselt ning žürii istuvat saalis niisama silmapetteks.

„Olin seda oma silmaga sama aasta kevadel päris lähedalt näinud, kui missiks valiti Erika Bauer (Miss Estonia 1991 – toim), kelle võit oli kummaline. Samal võistlusel osales ju imeilus Kristiina Tartust, kes oli võitnud missinädala kõik eelvõistlused, kaasa arvatud rahva telefonihääletuse. Isegi Ivo Linna nentis enne finaali, et pole kahtlustki, kes võidab – ikka meie kõigi ühine lemmik Kristiina. Mäletan, kuidas telestuudios tahtsid maakondlikud korraldajad Kirsile pärast võitja väljakuulutamist sõna otseses mõttes kallale minna,“ meenutab Raivo, keda hämmastas ka Kirsi alandav suhtumine neidudesse, mida missi-issi ise on nende kasvatamiseks ja karastamiseks nimetanud.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

05.07.2019
Soome jalgpalliässa abikaasa elas Eesti Iluduskuninganna valimistel kaasa oma ristitütrele
12.11.2018
TOP 3 | Miss Estonia skandaalid: alastipildiprobleem, erootikafilm ja seostamine Vene maffiaga
12.11.2018
SUUR GALERII | 30 aastat esimese Miss Estonia valimisest: vaata, millised kaunitarid on missikrooni pähe saanud
10.11.2018
Miss Estonia 1997 Kristiina Heinmets-Aigro: siis oli Miss Estonia vabaduse ja võrdsuse sümbol

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee