Inimesed

Meg Ryan teatas kihlumisest eriti armsal moel 

Ohtuleht.ee, 9. november 2018 09:50
Meg Ryan ja John MellencampFoto: VIDA PRESS
Meg Ryan teatas neljapäeval Instagramis, et tema ja rokkar John Mellencamp on kihlunud.

Näitlejannat ja Mellencampi (67) nähti koos juba 2011. aastal, kuid kolm aastat hiljem läksid nad lahku. John andis mõista, et ta on Megi jaoks ebaküps. "Ma armastasin Meg Ryanit. Aga tema vihkab mind südamepõhjani," pihtis Mellencamp 2017. aasta kevadel Howard Sterni raadiosaates. 

Saatejuhi arupärimise peale vastas rokimees: "Küllap vist sellepärast, et ma olen laps. Ma jonnin, ma mossitan, ma kaeblen, ma olen tujukas."

Mellencamp üritas enda sõnul Ryaniga suhteid siluda, kuid too ei tahtnud temast enam midagi kuulda. "Ma ei talle seda süüks panna." Õnneks sai armastus õige pea erimeelsustest võitu ning juba samal aastal toimus magus leppimine. 

Kolmapäeval tabati näitlejanna (56) New Yorgis, vasakus käes kangesti laulatussõrmust meenutav ehe. Kuid päev hiljem kuulutas Meg sotsiaalmeedias vahva joonistusega, et tema ja muusik on kihlunud.

Mellencampil on seljataga juba kolm abielu ning tal on viis last. Teise abikaasa Victoria Granucciga on rokkaril tütar Teddi, kes figureerib tõsielusarjas "Beverly Hillsi tõelised koduperenaised".

Ryanil on abielust näitleja Dennis Quaidiga 26aastane poeg. Pärast luhtunud armulugu "Gladiaatori" tähe Russell Crowe'ga lapsendas Meg Hiinast 14kuuse tüdruku, kellele ta pani nimeks Daisy. Tütar on nüüdseks jõudnud teismeikka. 

Samal teemal

05.11.2019
JÄLLE ÜKSI: Meg Ryani pulmad jäävad ära
27.10.2019
Meg Ryani eksmees kihlus endast 40 aastat noorema neiuga
27.07.2017
Meg Ryan võttis vana kallima tagasi
21.03.2017
Meg Ryani ekskallim: "Ta vihkab mind hingepõhjani!"