Inimesed

Miss Estonia 2011 Madli Vilsar: palusin konkurendilt oma võidu pärast vabandust (4)

Terttu Jazepov, 10. november 2018 00:22
Madli VilsarFoto: Erakogu
„Apsakaid ja sekeldusi on pigem rahvusvahelistel võistlustel olnud, kuid Eesti finaalist meenub, et ma ei saanud täpselt aru, mis toimub ja tegin kõike üsna umbes. Näiteks naeratasin siis, kui tundus, et nüüd peaks naeratama. Mul ei olnud õrna aimugi, mida missid teevad ja kuidas käituvad. Ilmselt oligi minu pluss, et suutsin iseendaks ja siiraks jääda,” meenutab Miss Estonia 2011 Madli Vilsar oma osalemist kodumaisel missivõistlusel.

Madli räägib, et missivalimistel osalemine tuli ka talle endale üllatusena. „Olin ülikoolis esmakursuslane. Ühel õhtul oli parajalt igav ja saatsime sõbrannaga üksteisele naljakaid artikleid, kui järsku helistas mulle härra Valeri Kirss. Ta ütles, et sooviks kohtuda ja minu konkursil osalemist edasi arutada. Tuli välja, et mu sõbranna oli ankeedi saatnud,” räägib ta. „Edasi läks kõik vaid paremuse poole. Kuna ta oli ikkagi tuntud isik ja tegu oli kuulsa võistlusega, mõtlesin, et kuulan ära, mis see on. Esimest korda elus ütles keegi mulle, et minu pikkus, huvialad ja kõlav hääl on milleski plussiks. Seega otsustasin, et proovin ära, sest kaotada polnud midagi.”

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

17.10.2019
Madli Vilsar Kanal 2s töötamisest: ühel ilmatüdrukul olid toitumishäired, kuna talle öeldi iga päev, et ta on paks lehm
27.07.2019
Madli Vilsar: enda kritiseerimise ja alavääristamisega kaotad sina ise, mitte keegi teine
17.12.2018
ILUDUSVÕISTLUSE VÕITJA: „Kui olin 13, nägi ema unes, et võidan, punane kleit seljas, „Miss Universumi“.“
14.12.2018
Eksmiss Madli Vilsar kaitseb USA missi, kes imestas, et terve maailm inglise keelt ei oska: mina ei solvuks, kui keegi probleemile viitab