Kriss Sooniku showroom tähistas oma 1. sünnipäeva Foto: Kalev Lilleorg
Anu Saagim 8. november 2018 16:22
7. novembril tähistas Kriss Sooniku showroom oma 1. sünnipäeva ja selle käigus avaldas disainer Kriss Soonik, et peagi oma 10. juubeliaastat pidav bränd, mis on tuntud eelkõige oma pesudisainide poolest, on nüüd laienemas ka ülerõivastesse. 

Krissi ammuseks sooviks on lisada kollektsiooni särke ja kleite, mida saab kombineerida tootemargi pesukomplektidega. Nii on peokollektsioonis kaks märkimisväärset märksõna: oma kassimustriga kangas ning kihid ehk buduaarist tänavale. 

 "Sellist sammu pani astuma Jaapani turg, kes soovib KRISS SOONIKult eelkõige põnevaid üleriideid. Aasia klient on väga inspireeriv. Ta tahab oma esteetikat nähtavaks teha. Soovime seda võimalust pakkuda ka Euroopas ning nii alustame esimesena RTW kollektsiooni müümist just Eestis" ütleb Kriss.

10. juubel on parim aeg avastusteks. Pidulik aasta toob palju katsetusi. Põhirõhk on loomingulisel vabadusel ning plaan uuendada tootevalikut nii palju kui võimalik. See tähendab, et paljud asjad on müügil limiteeritud kogustes. 

Kollektsiooni võib leida Tallinna Kaubamaja Eesti Disaini alalt, Kriss Soonik stuudiopoest Paavli 5/2 ning kodulehelt www.kriss-soonik.com.

Vaata pilte!