Tele

Halenaljakas äpardus: Mallukas pöördus EMO-sse, kuna arvas, et hakkab sünnitama, tegelikkuses oli ta hoopis püksi pissinud (53)

Televeeb, 7. november 2018 14:33
Mariann Treimann ehk MallukasFoto: Alar Truu
Tõsielusaates “Malluka sügis” viimaseid ettevalmistusi sünnitusmajja minekuks, aga kas kõik on ikka kolmanda lapse tulekuks valmis?

Malluka ja tema pere sügis on kulgenud kasvava beebikõhu tähe all. Esimene valehäire, et sünnitus kohe algab, on juba olnud. “Mul tekkis kahtlus, kas ma pissisin püksi või tilgub midagi olulisemat ja käisin erakorralises. Aga selgus, et siiski pissisin püksi,” naljatleb Mallukas.

Mis võtta haiglasse kaasa? Mida teha oma kehaga enne sünnitust, et kõik valutumalt läheks? Pereisa Kardo on valmis pakkinud haiglakoti, kuid Malluka arvates on mõned asjad veel siiski puudu ning neil tuleb taas poodi minna.

Samuti ei ole raugenud Malluka tohutu soov ja jõud nende kodu aina viimistleda ja kaunimaks muuta. Paraku ei ole ülejäänud pere sama agar.

Kell tiksub ja iga hetk võib juhtuda, et tuleb ette võtta sõit sünnitusmajja. “Ma olen 100% sünnituseks valmis, sest kõik halvad asjad, mis saavad juhtuda, on juba minuga juhtunud. Kohtusse anti, ohatis tuli, nohu ja köha on ning lekin pissi,” on Mallukas oma vaimu valmis pannud.

Lõbus tõsielusaade „Malluka sügis“ on Kanal 2s täna kell 21.00.

Samal teemal

22.10.2018
PALJU ÕNNE! Blogija Mallukas sai kolmanda tütre
22.10.2018
Mallukas: inimesed kirjutasid, et mu laps sureb ära, kui ma kiiresti arsti juurde ei lähe
21.10.2018
Mallukas selgitab, miks ta blogi ja sotsiaalmeedia kinni pani
14.10.2018
VIDEO | „Malluka sügis“ võtab dramaatilise pöörde: ma ei taha enam olla rase ja elada inimesega, kes käib ja tapab lihtsalt süütuid loomi