Inimesed

Silmad lahti! Kotidisainer Stella Soomlaisi stuudios käisid vargad: kahju koguväärtus on mitu tuhat eurot 

Ohtuleht.ee, 7. november 2018 14:26
Stella SoomlaisFoto: Heiko Kruusi/Linnaleht
Kotidisainer Stella Soomlais palub Facebookis kõigi heade inimeste abil. Nimelt on pikanäpumehed öösel tema stuudios käinud ning osa kotte endaga kaasa võtnud.

"MEIL KÄISID ÖÖSEL VARGAD ja viisid ära valiku meie kotte. Sellega seoses palume teie abi kui näete veidrates kohtades müügil meie portfelle, seljakotte, Take a Long Day Off ja Multitasker õlakotte ja ridiküle. Enamus siin piltidel näha. Kõik vihjed väga-väga oodatud. Palume ka kuulutust lahkelt jagada. Tänud!" kirjutab Soomlais oma stuudio lehel. 

Samal teemal

"Meilt viidi ära valmiskaupa (nahast käekotte, seljakotte ja portfelle) ning kassas olev sularaha, mida me õnneks ei hoia kunagi poes suures koguses. Praeguseks avastatud kahju koguväärtus on üle mitme tuhande euro," hindab brändiomanik Stella Runnel (enne abiellumist Soomlais) kahjusid. 

"Sisse murti öösel tagaakna kaudu. Valve oli meil küll peal, kuid praegu just tegeleme väljaselgitamisega, miks patrull ei reageerinud. Alustatud on kriminaalmenetlusega ja aknaraamilt saadi ka DNA-jälg," sõnab ta. 

"Tuleb välja, et Telliskivi ja Depoo piirkonnas on viimasel ajal olnud taolisi sissemurdmisi mitmeid, seega naabritel tasub tähelepanelik olla," paneb ta ka teistele seal kandis äri omavatele inimestele südamele. 

Samal teemal

11.12.2018
Nahakunstnik Stella Soomlais sai varastatud kotid tagasi!
03.08.2018
Palju õnne! Tõnu Runnel ja Stella Soomlais abiellusid
03.10.2017
PILDID | Eesti disain võlus Kanada publikut
21.09.2017
Stella Soomlais usub Eesti disaini võidukäiku