Inimesed

Maire Aunaste: nüüd olengi paberite ja avaliku arvamuse mõistes vana (30)

Ohtuleht.ee, 7. november 2018 10:31
Maire AunasteFoto: Tiina Kõrtsini
Legendaarne saatejuht Maire Aunaste tähistab täna 65. sünnipäeva. "No ja nüüd olengi siis paberite ja avaliku arvamuse mõistes vana," kirjutab Aunaste Facebookis, kuid ütleb, et tema jaoks on see vanus täiesti okei.

"No nii. Siin me oleme: alles ma arvasin, et 29 on naise jaoks katastroof, nüüd loodan, et 65 on ka inimväärne vanus. Eks "väärsuse" määrab endale igaüks ise (mina olen kahjuks alati pannud endale võimalikult madala hinde!), aga see endapandud hinne mõjutab kahjuks inimese elu sügavalt: kahetsen, et pole osanud endale neljasid ja viisi panna!" kirjutab Aunaste.

"Kui ennast pidada kaotajaks juba koolist alates, siis pole õnnelikku vanadust loota! No ja nüüd siis olengi paberite ja avaliku arvamuse mõistes VANA. Minu jaoks OK!, sest ma tunnen ennast ikka iseendana, kuigi ühiskond (loe: teised ja eriti nooremad) ei looda minust ammu midagi. Aga ega elu ei seisnegi TEISTE lootustes. Mina oma ELEGANTSES eas (fraas on laenatud Moskva telekanali saate 60+ saatejuhilt) määran, kas veel elan või ainult komberdan voodist külmkapini ja tagasi... Aitäh sõpradele, kes mind pärast TV-st lahkumist 4 aastat tagasi ei pidanud reeturiks ja neile muidugi ka, kes mind uuesti telesse minnes nüüd ikka veel kuulata ja vaadata viitsivad!"

Samal teemal

02.12.2018
Helgi Sallo Maire Aunastele: „Sa oled sama kõva saatejuht kui Urmas Ott.“
30.11.2018
Kas vaatad? Laupäeval läheb Tallinna TV-s eetrisse Maire Aunaste uus saade
26.11.2018
Maire Aunaste: ma ei pea enam ühelegi mehele meeldima
17.11.2018
Maire Aunaste enam riigikokku ei kandideeri: aastate jooksul sain tunda pisaraid, häbenemist ja depressiooni

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee