Inimesed

JAA! Victoria's Secreti modell demonstreerib miljoni dollari rinnahoidjat! 

Ohtuleht.ee, 6. november 2018 10:14
Elsa Hosk tänavuse Victoria's Secreti fantaasiarinnahoidjaga. Foto: Reuters/Scanpix
Modell Elsa Hosk näeb alati välja nagu miljon dollarit, kuid tänavusel Victoria's Secreti pesušõul marsib ta poodiumile miljoni dollari rinnahoidjas.

29aastasele kaunitarile langes au demonstreerida 8. novembril toimuval pesugalal tänavust Victoria's Secreti fantaasiarinnahoidjat. "Olen tohutult põnevil!" kinnitas Elsa ajakirjale People ja kirjeldas, kuidas ta esimeses pesuproovis lausa vappus. "See polnud pabistamisest, olin lihtsalt erutatud. Nii lahedat tunnet pole ma varem kogenud. Ja seda hetke ei unusta ma iialgi!"

Erinevalt varasematest fantaasiarinnahoidjatest, kus juveel on juveeli küljes kinni, on tänavuse Victoria's Secreti trumbi eripäraks õhulisus. Sillerdava topilaadse rinnahoidja ning sellega kaasas käiva keti meisterdamiseks kulus üle 930 tunni. Rinnahoidjat kaunistab üle 2100 Swarowski laboris valminud briljandi, lisaks ehtsad topaasid. Juveele, mida on tänavuses efektrinnahoidjas 71 karaadi jagu, raamistab sterlinghõbe.

Esmakordselt saavad ka Victoria's Secreti kliendid fantaasiarinnahoidja maagiast oma osa - novembri lõpust alates on võimalik 250 dollari eest soetada rinnahoidja eriversioon, mida kaunistavad Swarowski kristallid. 

Samal teemal

11.07.2019
Victoria's Secreti uus ajastu: esimene transmodell, pesušõu jääb ära
13.10.2018
EKSPERT: Victoria's Secret vassib fantaasiarinnahoidja hinnaga!
11.08.2018
VIDEO | Siga, kes võiks vabalt olla Victoria's Secreti modell
10.08.2018
Viiendat kuud rase supermodell näitas moepüünel uhkelt oma kõhukest