Inimesed

Marc Marteli esitatud  „Somebody To Love“ ajas YouTube'i hulluks

Queeni trummar Kanada kristlikust artistist Marc Martelist: „See hääl! Sa kuulad, suled silmad ja pead seda Freddie'ks ...“ (4)

Triin Tael, 6. november 2018, 00:02
EI MATKI FREDDIE VÄLIMUST: Erinevalt teistest Freddie Mercury matkijatest ei püüagi Marc Queeni superstaari moodi välja näha – ta laseb kõnelda vaid oma häälel.Foto: VIDA PRESS
Kanada kristlik artist Marc Martel pidas Freddie Mercury häälega laulmist lihtsalt väikeseks vembuks, millega seltskonnas laineid lüüa. Kuid tema esitatud „Somebody To Love“ ajas YouTube'i hulluks, lõi pahviks Queeni trummari Roger Taylori, pani Céline Dioni nutma... Ja andis viimaks Marcile tööd filmis „Bohemian Rhapsody“.

Montrealist pärit Marc Martel oli 1999. aastal Briercresti piiblikolledžis õppides asutanud oma toakaaslase Jason Germainiga kristliku rokkansambli Downhere. Paar aastat hiljem asusid nad tegutsema USA kantripealinnas Nashville'is. Mitmed fännid märkisid, et Marci tämber sarnaneb hämmastaval kombel Queeni solisti Freddie Mercuryga. 

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

13. juuni 2019, 11:10
Brian May tegi palverännaku Freddie lapsepõlvekoju
12. detsember 2018, 12:00
Queeni „Bohemian Rhapsodyst“ sai striimituim XX sajandi laul
5. november 2018, 14:02
EESTI KINO TOP 7 | „Bohemian Rhapsody” tõi nädalavahetusel kinno üle 30 000 inimese
3. november 2018, 01:00
Valehambad, kunstnina ja arvutihääl ehk Kuidas „Mr Roboti“ tähest sai Freddie Mercury

4 KOMMENTAARI

õ
Õnne Sepp 6. november 2018, 16:33
Artiklis on viga. USA countrymuusika pealinn ei ole Tennessee. Vaid LINN Nashville, Tennessee. Tennessee on osariik. Seega ei saa see pealinn olla... Ilmselt artikli kirjutada seda ei tea.
v
Võrokõnõ 6. november 2018, 11:20
Päris Freddie mõõtu ta küll välja ei anna. Natuke liiga uimane. Seda peab küll ütlema, et Queeniga ringi tiirutavatast Lambertist on tal küll parem hääl. Üks parimaid. Natuke sarnaneb Freddie´ga ka Keane´i laulja Tom Chaplin. Ülejäänud ei jõua ligilähedalegi oma häälematerjali poolest.
Loe kõiki (4)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee