Eesti moehoolikud möllasid Moschino pöörase MTV H&M kollektsioonigaFoto: Meisi Volt
Anu Saagim 5. november 2018 19:00
Eesti tuntud moehuvilised said kollektsioonile ,,MOSCHINO [tv] H&M”pilgu peale heita juba enne suurt lansseeringut. Värvikireval õhtul nauditi Itaalia kultusbrändi loovjuhi Jeremy Scotti seni kõige moschinolikumat kollektsiooni ja pühitseti moe rõõmusõnumit. Kauaoodatud disainerkollektsioon ,,MOSCHINO [tv] H&M” saabub ülemaailmselt valitud kauplustesse ja e-poodi juba nelja päeva pärast, 8. novembril. 

Külalistele ohtralt närvikõdi pakkunud rõivavalik peegeldab suurepäraselt hetkel moemaailmas toimuvat ja on tulvil Moschinole omast vitaalsust, mängulisust ja huumorit, mis on teinud brändist tänapäeva ühe armastatuima moemärgi. Kollektsioon meeldib kindlasti neile, kes innustuvad tänavamoe energia kokkupõrkest popkultuuri ja glamuuriga. MOSCHINO loovjuht Jeremy Scott pakub esemeid nii naistele kui ka meestele, samuti on saadaval aksessuaarid ja mõned eriesemed koertele.

,,MOSCHINO [tv] H&M” kollektsiooni Eesti esitlus leidis aset H&Mi Tallinna showroom’is, kuhu loodi spetsiaalselt õhtu tarbeks tükike #HMOSCHINO maailmast. DJ Helina Reinjärve valitud rütmide saatel asusid teiste seas hoogsalt lemmikuid otsima ja rõivaid proovima Iluhoolikute duo Anu Saagim ja Reet Härmat; tuntud moeblogijad Britta Talving, Kristjaana Mere ja Kätriin Kübar; stilistid Karolin Kuusik, Britt Samoson ja Merit Boeijkens; artistid Maian, Ariadne, Helen Adamson, ja Laura Prits; disainerid Katrin Aasmaa ja Gita Siimpoeg; peatoimetajad Kristi Pärn-Valdoja ja Mari-Liis Helvik. Peolt ei puudunud ka alati stiilsed Beatrice, Katrin Pihela, Anatoli Ein, Denis Kovalenko ning õed Helene ja Anne Vetik.

Kollektsioonile omast peolustilist meeleolu aitasid luua Absoluti kokteilid ja MOSCHINO parfüümid.

Kollektsioon saabub müügile valitud H&Mi kauplustesse kogu maailmas, sealhulgas Tallinna Postimaja H&Mi ning e-poodi 8. novembril. Postimaja kaupluse uksed avatakse hommikul kell 8.00.

Veel enne kollektsiooni kauplustesse jõudmist saab #HMOSCHINO maailmast osa Instagram Stories'i, Snapchati ja iMessengeri kasutajate tarbeks lansseeritud H&M ,,MOSCHINO [tv] H&M" giphy-kleebiseid kasutades. Viimaste hulka hulka kuuluvad logod, kollektsiooni embleemid ja isegi kollektsiooni armastust külvav Jeremy ise.

Vaata  pöörast pildigaleriid!