Inimesed

PILDID | Eesti moehoolikud möllasid Moschino pöörase TV H&M kollektsiooniga 

Anu Saagim, 5. november 2018 19:00
Eesti moehoolikud möllasid Moschino pöörase MTV H&M kollektsioonigaFoto: Meisi Volt
Eesti tuntud moehuvilised said kollektsioonile ,,MOSCHINO [tv] H&M”pilgu peale heita juba enne suurt lansseeringut. Värvikireval õhtul nauditi Itaalia kultusbrändi loovjuhi Jeremy Scotti seni kõige moschinolikumat kollektsiooni ja pühitseti moe rõõmusõnumit. Kauaoodatud disainerkollektsioon ,,MOSCHINO [tv] H&M” saabub ülemaailmselt valitud kauplustesse ja e-poodi juba nelja päeva pärast, 8. novembril. 

Külalistele ohtralt närvikõdi pakkunud rõivavalik peegeldab suurepäraselt hetkel moemaailmas toimuvat ja on tulvil Moschinole omast vitaalsust, mängulisust ja huumorit, mis on teinud brändist tänapäeva ühe armastatuima moemärgi. Kollektsioon meeldib kindlasti neile, kes innustuvad tänavamoe energia kokkupõrkest popkultuuri ja glamuuriga. MOSCHINO loovjuht Jeremy Scott pakub esemeid nii naistele kui ka meestele, samuti on saadaval aksessuaarid ja mõned eriesemed koertele.

Samal teemal

,,MOSCHINO [tv] H&M” kollektsiooni Eesti esitlus leidis aset H&Mi Tallinna showroom’is, kuhu loodi spetsiaalselt õhtu tarbeks tükike #HMOSCHINO maailmast. DJ Helina Reinjärve valitud rütmide saatel asusid teiste seas hoogsalt lemmikuid otsima ja rõivaid proovima Iluhoolikute duo Anu Saagim ja Reet Härmat; tuntud moeblogijad Britta Talving, Kristjaana Mere ja Kätriin Kübar; stilistid Karolin Kuusik, Britt Samoson ja Merit Boeijkens; artistid Maian, Ariadne, Helen Adamson, ja Laura Prits; disainerid Katrin Aasmaa ja Gita Siimpoeg; peatoimetajad Kristi Pärn-Valdoja ja Mari-Liis Helvik. Peolt ei puudunud ka alati stiilsed Beatrice, Katrin Pihela, Anatoli Ein, Denis Kovalenko ning õed Helene ja Anne Vetik.

Kollektsioonile omast peolustilist meeleolu aitasid luua Absoluti kokteilid ja MOSCHINO parfüümid.

Kollektsioon saabub müügile valitud H&Mi kauplustesse kogu maailmas, sealhulgas Tallinna Postimaja H&Mi ning e-poodi 8. novembril. Postimaja kaupluse uksed avatakse hommikul kell 8.00.

Vaata  pöörast pildigaleriid!

Samal teemal

15.11.2018
HOMMIKUSÖÖK STAARIGA | Kriss Soonik-Käärmann: vahel peadki olema põikpäine ja tegema risti vastupidi soovitustele
12.11.2018
Ivo Linna inimesi, kes Soome paremat elu nautima läinud, isamaa reetmises ei süüdistaks
09.11.2018
Miljonite lemmik Meet & Greet paugutab täna öösel Balti Jaamas
08.11.2018
PILDID | Pesudisainerina tuntud Kriss Soonik hakkab disainima ka ülerõivaid