Saund

Daniel Levi bänd naaseb loominguliselt pausilt uue palaga 

Toimetas Katharina Toomemets, 5. november 2018 09:03
Daniel Levi bändFoto: Promo
Pärast loomingulist pausi naaseb Daniel Levi värske singliga “Flowers”Täna esitles Daniel Levi pärast paari aasta pikkust pausi uut kaasahaaravat singlit "Flowers“.

“Flowers” annab aimdust uuest suunast Daniel Levi muusikas ning on üks paljudest viljadest, mis on viimastel aastatel valminud ja oma küpset aega avaldamiseks oodanud.

“Pausi muusika avaldamisest ei saa pidada puhkuseks vaid hüppelauaks uue materjali loomisel,” ütleb Daniel viimaste aastate kohta. Uues peatükis enda bändi teekonnal tahavad nad luua sügavama sõnumiga poplugusid ja pakkuda veelgi võimsamaid elamusi enda energiast pakatavatel kontserditel.

„Flowers,“ mis on valminud koostöös NOËPiga on tantsuline rokisugemetega poplugu, mis puudutab ka hinge. „Uus lugu räägib suhtest, kus on piisavalt usaldust ja ausust, et tegeleda probleemidega sügavuti, otsimata kiiret ja pinnapealset lahendust,“ avab Daniel uue singli sõnumit.

 

Samal teemal

21.09.2018
VIDEO | DANIEL LEVI PALJASTAS KIUSAJAMINEVIKU: hüppasin talle jalaga vastu kotti nii, et ta lendas maha, kruusatee peale
06.09.2018
NUNNU FOTO: Daniel Levi Viinalassi tütre kiharad issi omadele alla ei jää
05.06.2018
Daniel Levi tunnistab: reetsin abikaasa Eleri usaldust rängalt, meie suhtest polnud vahepeal midagi järel
08.04.2018
Palju õnne! Daniel Levi Viinalass sai isaks: iga kord kui tütart näen on tunne, nagu silmaks teda esimest korda

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee