Inimesed

Briti lauljatar on kolmandat aastat järjest Suurbritannia edukaim kuni 30aastane staar

Adele: "Kas ma oleksin nii edukas, kui ma poleks pluss-suuruses?" (4)

Triin Tael, 31. oktoober 2018 00:02
KÕIGI AEGADE EDUKAMAID ARTISTE: Adele pälvis oma viimase albumiga „25“ viis Grammyt, nende seas aasta albumi ja parima popvokaalalbumi auhinna.Foto: REUTERS
„Ta on natuke liiga paks.“ Kaameks puuderdatud kontkõhn moekeiser Karl Lagerfeld ei saanud jätta Adele'i häält kiites tema ümarate vormide poole suskamata! „Ma ei tahagi olla mingi miniseelikus kõrend, tissid väljas!“ lajatas Briti lauljatar vastu. Värske edetabel näitab: Adele (30) ei pea kintsu näitama ega isegi mitte laulma – ta teenib aastaga ikkagi 17 miljonit eurot. 

Ajakirja Heat teatel küünib Adele'i varandus nüüd ümberarvutatult umbes 165,6 miljonile eurole. Briti superstaar teenis aastaga 17 miljonit juurde, ehkki tema viimane plaat ilmus 2015. aastal ning ta on eelmisest suvest saadik vaikinud. Mullu juunis tunnistas Adele fännidele, et tema häälepaelad on kahjustada saanud ning ta peab maailmaturnee viimased kontserdid ära jätma. Levisid koguni kuuldused, et Briti lauljatari karjäär on pöördumatult läbi. Kuid Daily Maili teatel on Adele väljaspool püünet keskendunud küll perele – tema ja ta teinepool Simon Konecki kasvatavad kuueaastast poega Angelot –, küll tegelnud uue plaadiga. Neljas album võib fännide ette jõuda järgmise aasta jõuludeks. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

06.05.2019
Adele’i sünnipäevasõnum annab aimu rängast abielukriisist
30.04.2019
Adele'i nähti võõra habemikuga musitamas
23.04.2019
„Adele ja tema mees elasid juba aastaid kumbki oma elu.“
21.04.2019
Adele'ile võib lahutus rahaliselt kulukaks minna